Замовити страховку на авто фірми ”USI” в Україні

Ваш експерт з страхування в Україні

Загальна вартість: грн.

Залишити заявку

Страхування - це ваша впевненість в завтрашньому дні

Як отримати страховку?

 • КРОК 1

  РОЗРАХУЙТЕ ВАРТІСТЬ ПОЛІСУ
 • КРОК 2

  ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І ЗАМОВТЕ ОНЛАЙН
 • КРОК 3

  ОТРИМАЙТЕ ПОЛІС НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ

Часті питання

Не знайшли відповідь на Ваше питання? Телефонуйте нам +38 (093) 807-25-95 / +38 (068) 336-97-81
1Що таке Електронний поліс?
Електронний страховий поліс (ЕСП) - єдина форма договору внутрішнього страхування ОСГПОСНТС в електронному вигляді. Факт укладення ЕСП засвідчується шляхом демонстрації його електронними засобами (смартфон, планшет) або на папері. Інакше кажучи, представнику патрульної поліції цей поліс може бути пред'явлений на смартфоні або планшеті. У той же час, страхувальник може распечать поліс на папері. Роздрукований ЕСП має рівну з електронним оригіналом силу. Надання поліса страхувальника та його внесення до Єдиної електронної бази МТСБУ відбувається одночасно.
2Місце реєстрації автомобіля (ТС) - що це значить?
Місце реєстрації (проживання) власника автомобіля (ТС) - що це значить? Місцем реєстрації вважається той місто, в якому прописаний власник автомобіля. Місце реєстрації власника авто вказується в паспорті і техпаспорті, актуальна інформація завжди в паспорті власника.
3Що таке "франшиза"?
Франшиза - це сума збитку, яка вираховується з страхового відшкодування і покривається страхувальником (клієнтом) самостійно. При виплаті страхового відшкодування сума компенсації в будь-якому випадку розраховується за вирахуванням розміру франшизи. Автострахування ОСАГО (автоцивілка) передбачає франшизу в розмірі 0 1000 або 2000 грн.
4Чи є у вас знижка для пенсіонерів і пільговиків?
При оформленні поліса на сайті пенсіонери і пільговики, які є власниками авто, не зможуть скористатися пільгами. Ви можете оформити поліс за повною вартістю або звернутися до найближчого наше представництво для оформлення договору із знижуючим коефіцієнтом.
5За кермо моєї машини сідаю не тільки я. Чи буде страховка поширюватися на інших людей за кермом?
Так, поліс поширюється на будь-якого водія, навіть зі стажем менше 3-х років. Ця інформація буде вказана в вашому полісі в пункті "Особливі умови використання забезпеченого ТЗ".
6На який мінімальний термін я можу оформити Автоцивілку?
На сайті можна оформити договір виключно з річним терміном дії. У той же час Законом передбачена можливість виключити той період, в якому ви не плануєте експлуатацію ТЗ. Для того, щоб такі умови страхування були враховані, Вам необхідно звернутися до найближчого представництва нашої компанії
7Чи є у вас знижка на безаварійний стаж водіння?
На сайті не надається знижка за безаварійність. Для того, щоб скористатися опцією «бонус-малус», яка діє в компанії, необхідно звернутися в представництво компанії та отримати індивідуальний розрахунок вартості договору.
ЗАМОВИТИ
 • Олена
  Дякую! Дуже зручно, оперативно! Приємне спілкування і високий професіоналізм. Рекомендуватиму команію " ЕКСПО" друзям і знайомим
  Олена
 • Костя
  Живу в Миколаєві, подача документів на візу повинна була бути на наступний день в Одесі. Звернувся до хлопців за страховкою, так як ціна була відмінною. Передали поїздом на Одесу, за що їм велике спасибі. Рекомендую.
  Костя
 • Сергій
  Замовляв страховку на робочу візу в Польщу, все ок, відправили в той же день.
  Сергій