Візовий збір Польща: розмір, порядок сплати, правила внесення

Date:

Share post:

Візовий збір для Польщі: розмір, порядок сплати та правила внесення – все, що ви повинні знати

Українцям, які планують відвідати Польщу, важливо знати про візовий збір, який є обов’язковим при оформленні візи. Візовий збір — це спеціальне платеже, яке збирається консульськими установами для обробки документів та надання візових послуг. Важливо дотримуватися правил сплати цього збору, адже в іншому випадку можуть виникнути неприємності та затримки.

Порядок сплати візового збору може варіюватися залежно від країни, проте для оформлення візи до Польщі важливо знати, що цей платіж можна здійснити онлайн або при подачі документів до консульського центру. Оскільки візові збори є одним із джерел доходів польської держави, вони повинні бути сплачені перед поданням заяви на отримання візи. Звичайно, візовий збір сплачується особистою присутністю заявника.

Для сплати візового збору в Польщі використовується така послуга, як кур’єрська доставка. Замовник отримує повідомлення про сплату візового збору через стільниковий телефон та може використовувати різні методи сплати — готівка, банківська картка чи інші майданчики сплати. Після сплати візового збору, замовник отримує повідомлення з реквізитами договору та іншою інформацією, пов’язаною з процесом оформлення візи.

Терміни та визначення

У контексті візового збору Польща варто зазначити деякі терміни та визначення, які можуть знадобитися у процесі сплати та внесення збору:

Візовий збір — сума грошей, яка сплачується замовником візової послуги для отримання візи.

Заява — офіційний документ, який заповнює замовник та подає до візового центру або консульської установи з метою отримання візи.

Умови — правила та вимоги, які повинен виконувати замовник для отримання візи.

Центр візових послуг — установа, яка займається прийомом та обробкою заяв на отримання візи.

Біометрія — процес отримання біометричних даних (включаючи відбитки пальців та фотографії) замовника для візової або іншої ідентифікації.

Візовий центр — офіційна установа, яка надає послуги з оформлення віз до Польщі та інших країн.

Оплата — процес сплати візового збору, який може бути здійснений належним чином шляхом переказу коштів на рахунок візового центру або оплатою готівкою в офісі центру.

Повідомлення — інформація, яка надається замовнику про стан обробки його заяви на отримання візи.

Замовник — особа, яка подає заяву на отримання візи та сплачує візовий збір.

Кур’єрська служба — послуга доставки документів та інших матеріалів замовнику від візового центру або консульської установи.

Оферта — офіційна пропозиція візового центру або консульської установи щодо надання візових послуг та умов їх отримання.

Товари — будь-які матеріальні речі, які можуть бути включені до візової заяви, наприклад, квитанції про оплату візового збору, банківські виписки і т. д.

Зазначені терміни та визначення є лише прикладом і можуть бути додатково розширені в залежності від конкретних правил і умов кожної візової установи в Польщі.

Розмір візового збору

Візовий збір є обов’язковим для сплати при поданні заяви на отримання візи до Польщі. Його розмір встановлюється відповідно до законодавства та умови замовлення послуг візового центру VSS Center.

Розмір візового збору залежить від категорії візи, що подається. Наприклад, для отримання одноразової візи категорії C (короткотермінова) збір становить 80 євро. Для отримання багаторазової візи категорії C збір становить 160 євро. Збір за отримання візи категорії D (довготермінова) становить 60 євро.

Оплата візового збору може здійснюватися на сайті VSS Center або у візовому центрі особисто. У разі сплати збору онлайн, необхідно роздрукувати квитанцію та пред’явити її візовому центру. Якщо оплата здійснюється безпосередньо в центрі, співробітник надає квитанцію з відміткою про оплату.

Порядок сплати візового збору:

 1. Обрати відповідну категорію візи.
 2. Внести необхідні персональні дані та відомості про подані документи.
 3. Оплатити збір за допомогою банківської картки чи іншого зручного способу.
 4. Роздрукувати квитанцію про оплату.
 5. Подати заявку на отримання візи відповідно до вказаних умов та документів.

У разі відмови від отримання візи або розірвання договору з візовим центром, візовий збір не підлягає поверненню. Також, у разі відмови від подання документів, вже оплачена сума за візовий збір не повертається замовникам.

Використання персональних даних

При сплаті візового збору та поданні візової заяви, замовники надають свої персональні дані, які будуть використовуватися візовим центром виключно для виконання умов договору та відповідно до вимог законодавства у сфері захисту персональних даних.

Замовники мають право виправити неправильно вказані дані чи повідомити про необхідність виправлення шляхом зв’язку з візовим центром або відповідно до політики конфіденційності та захисту персональних даних, викладеної на сайті VSS Center.

При сплаті візового збору замовники погоджуються з умовами договору, оплаченою офертою та правилами візового центру VSS Center.

Категорія візи Розмір візового збору
Одноразова віза C 80 євро
Багаторазова віза C 160 євро
Віза D 60 євро

Додаткову інформацію про розмір візового збору та умови його сплати можна знайти на офіційному сайті VSS Center або зв’язавшись з центром за номером стільникового зв’язку.

Будь ласка, зверніть увагу, що дані про розмір візового збору можуть підлягати змінам згідно зі змінами в законодавстві.

Візовий збір Польща: розмір, порядок сплати, правила внесення

Слід розглядати цю інформацію як довідкову та дізнаватися актуальну інформацію про розмір візового збору відповідно до законодавства.

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сторінці VSS Center у Facebook для отримання актуальної інформації та новин про візовий збір та послуги візового центру.

Порядок сплати візового збору

Для забезпечення своєчасної сплати візового збору в Польщі необхідно дотримуватися певних правил і процедур.

За внесення візового збору відповідає заявник особисто. Перед сплатою збору необхідно ознайомитися з усіма умовами та правилами, що застосовуються до внесення цього збору.

Візовий збір можна оплатити в одному з банків або через онлайн-платформи. Для сплати збору у банку заявник може скористатися особистим рахунком у будь-якому банку.

При оплаті візового збору за допомогою онлайн-платформи, заявник повинен мати попередньо заповнену заяву про видачу візи. На сайті візового центру розміщена додаткова інформація про терміни сплати збору.

№ п/п Термін Ставка
1 Від 1 до 3 днів 100 грн
2 Від 4 до 7 днів 200 грн
3 Від 8 до 15 днів 300 грн

При сплаті візового збору через онлайн-платформу відповідальність за виконання оплати покладається на заявника. Відмова від поданої заяви не звільняє замовника від сплати візового збору.

Візовий центр не несе відповідальності за будь-які помилки або неправильно подані дані при внесенні візового збору.

За біометрію, кур’єрську доставку та інші додаткові послуги, сплачуються окремі витрати. Інформацію про вартість цих послуг можна знайти на офіційному сайті візового центру.

Зразок рахунку для оплати візового збору:

Одержувач Польський Візовий Центр
Призначення платежу Візовий збір
Отримувач [email protected]
Рахунок 12345678901234567890
Сума 300 грн

Примітка: при відсутності необхідної інформації на рахунку, сплата візового збору може не бути зарахована.

Для деактивації візи і повернення візового збору замовник повинен звернутися до візового центру. Відсоток збору, що повертається, залежить від термінів подання заяви та інших адміністративних умов.

У разі відмови у видачі візи замовнику повертається 80% від сплаченого збору. Повідомлення про відмову має бути надіслане заявнику не пізніше ніж через 7 днів з моменту прийняття рішення про відмову.

Заявнику, який подав заяву на отримання візи, надається можливість отримати інформацію про візовий збір, терміни його сплати та умови виконання сплати.

Правила внесення візового збору

Оскільки візовий збір є обов’язковим платежем при подачі на отримання візи до Польщі, необхідно знати правила й терміни його внесення.

Визначення візового збору

Візовий збір — це сума грошей, яка сплачується заявником візи відповідно до законодавства Польщі. Він має розмір та порядок сплати, визначені договором надання послуг між заявником і виконавцем, яким є центр, що приймає візові заяви (VFS або інший).

Порядок внесення візового збору

Для внесення візового збору заявник повинен:

 • Заповнити заяву на отримання візи та роздрукувати її.
 • Оплатити візовий збір за допомогою грошових переказів, онлайн оплати або іншого способу, викладеного в інструкції.
 • Передати квитанцію про оплату візового збору співробітнику центру при подачі документів.

Реквізити для внесення візового збору

Реквізити для оплати візового збору знаходяться на веб-сайті виконавця (VFS або інший) та вказуються в інструкції. Заявник повинен уважно перевірити ці реквізити та забезпечити правильну сплату візового збору.

Терміни внесення візового збору

Заявник повинен внести візовий збір до подачі документів на отримання візи. Відповідно до умов договору надання послуг, які можуть бути викладені на веб-сайті виконавця, може бути можливість попередньої оплати візового збору.

Послідовність внесення візового збору

Для внесення візового збору заявник повинен:

 1. Заповнити заяву на отримання візи та роздрукувати її.
 2. Оплатити візовий збір відповідно до вказаних реквізитів.
 3. Передати квитанцію про оплату візового збору співробітнику центру при подачі документів.

Примітка: Заявник обов’язково повинен перевірити всі умови внесення візового збору на веб-сайті виконавця або звернутися до відповідного центру для отримання інформації щодо внесення збору.

Вопрос-ответ:

Які розміри візового збору в Польщі?

Розмір візового збору в Польщі залежить від категорії візи та тривалості перебування. Наприклад, для короткострокової візи (до 90 днів) збір становить 60 євро, а для довгострокової візи (понад 90 днів) — 90 євро. Детальнішу інформацію про розміри візового збору можна знайти на офіційному сайті Польського консульства.

Як правильно сплатити візовий збір в Польщі?

Візовий збір в Польщі можна сплатити безготівковим переказом на банківський рахунок консульського відділу або в готівковій формі під час подачі документів на візу. Для сплати безготівковим переказом потрібно отримати реквізити у консульському відділі і здійснити переказ з вказанням візового збору та прізвища заявника. При сплаті в готівковій формі слід мати на увазі, що розмір візового збору може бути змінений в залежності від курсу валют.

Які правила внесення візового збору в Польщі?

Внесення візового збору в Польщі має відбуватися до подачі документів на візу. Збір можна сплатити безготівковим переказом або в готівковій формі. При сплаті безготівковим переказом необхідно зазначити візовий збір та прізвище заявника. Якщо візовий збір сплачується в готівковій формі, слід мати на увазі, що розмір збору може змінюватися в залежності від курсу валют. Важливо не забути про свідоцтво про сплату візового збору, яке необхідно пред’явити при подачі документів на візу.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...