Візовий центр з 16.03.2020 закритий на карантин

Date:

Share post:

З 16.03.2020 візовий центр тимчасово припинено через введення карантину

З 16.03.2020 р. візовий центр российской константинович палермо, який находится на территорию Украіни, тимчасово закрився на карантин. В зв’язку зі складною ситуацією, що виникла через пандемію коронавірусу, введені додаткові обмеження на в’їзд і виїзд громадян з території України.

Российські громадяни, які мають візи на в’їзд в Україну, зможуть подати документи для отримання візи після закінчення карантину. Завдяки розширенню строків дії візи, російські громадяни зможуть спокійно повернутися на рідну територію після закінчення карантину.

Також, для іностранців, які знаходяться на території України і мають закриті візові пакети, забезпечується допомога в оформленні документів для подачі на візу. Інформацію про процедуру подачі документів можна отримати за номерами телефонів 080323 та 310320. Зверніть увагу, що візовий центр працює з понедельника по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

У разі виникнення питань або потреби в додатковій інформації, звертайтеся до візового центру за номером телефону 080323. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам у всіх питаннях, пов’язаних з оформленням візи та отриманням довідок із відповідних установ.

Візовий центр в Італії: важлива інформація

Шановні клієнти!

Інформуємо вас, що візовий центр в Італії з 16.03.2020 закритий на карантин в зв’язку з рішенням органів влади відповідно до запроваджених заходів. Дане рішення прийнято у зв’язку з поширенням пандемії COVID-19.

Візовий центр надає послуги з отримання віз та консульських документів для в’їзду на територію Італії. У зв’язку з ситуацією, пов’язаною з пандемією, ми змушені призупинити роботу центру до подальшого розпорядження.

У разі потреби в отриманні документів у візовому центрі, ми пропонуємо вам скористатися послугами кур’єрської служби. Ви можете замовити доставку документів до вашої адреси або забрати їх у візовому центрі після закінчення карантину.

Важлива інформація для громадян Італії та іноземців, які проживають в Італії:

Генеральне консульство Італії вносить зміни в режим роботи та порядок отримання віз та консульських документів. З 08.03.2023 року відділ внутрішніх послуг та визами призупиняє свою роботу. Відтак, у генеральному консульстві буде розпочато роботу за новим графіком та в іншому відділі.

Також, з урахуванням обмежених можливостей у зв’язку з карантином, служба з прийому документів для отримання віз та консульських послуг здійснюється лише за попереднім записом через електронну пошту або телефон.

У випадку, якщо ви маєте термінову потребу у візі або консульському документі, будь ласка, зв’яжіться з консульським відділом, щоб домовитися про пріоритетне вирішення вашого питання.

Візовий центр з 16.03.2020 закритий на карантин

Ми також звертаємо вашу увагу на те, що в разі змін в розпорядку роботи візового центру, ми оперативно повідомимо вас про це на нашому веб-сайті та електронною поштою.

Ми дуже сподіваємося на ваше розуміння у ці непрості часи та дякуємо вам за співпрацю!

Закриття візового центру на карантин

З 16.03.2020 року візовий центр тимчасово закритий на карантин у зв’язку з поширенням коронавіруса. Це рішення було прийняте для захисту громадян від ризику захворювання та забезпечення їхнього здоров’я.

Переміщення через кордон та візовий центр

У зв’язку з розповсюдженням COVID-19, багато країн ввели обмеження на перетин кордонів. Тому, візовий центр тимчасово припинив прийом заявок та консультування громадян щодо отримання віз. Отмена подачі документів пов’язана з ускладненням переміщення та забороною на поїздки в деякі країни.

Подача документів та консультації

Звертаємо вашу увагу, що подача документів та консультації можуть бути здійснені дистанційно через веб-сайт візового центру або телефонну лінію. Інформацію про це можна знайти на офіційному веб-сайті візового центру.

Крім того, візовий центр рекомендує громадянам дотримуватися заходів безпеки, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я та Світовою організацією охорони здоров’я. Важливо зберігати соціальну дистанцію, носити маски та регулярно мити руки з милом або використовувати антисептик.

Графік роботи візових центрів в Італії в квітні та травні 2023

Завдяки введеним обмежувальним заходам у зв’язку з пандемією Covid-19, візові центри в Італії працюють в обмеженому режимі з метою забезпечення безпеки громадян та працівників.

Режим роботи

З 1 квітня 2023 року візові центри в Італії працюватимуть з 9:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю. Вихідними днями є субота та неділя.

Обмеження в роботі

Візові центри приймають заяви на отримання віз тільки в електронній формі через веб-сайт або електронною поштою. Прийом заяв особисто не проводиться.

Візовий центр також надає послуги з юридичної консультації в режимі онлайн на веб-сайті або по телефону.

Правила відвідування

Пасажири, які подорожують до Італії, зобов’язані мати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19, зробленого не більше ніж за 72 години до в’їзду в країну.

Прибуваючі громадяни підлягають обов’язковому карантину на 7 днів та повинні здати ПЛР-тести на Covid-19 вранці 1-го та 7-го дня карантину.

Звернення до візового центру

У випадку потреби в консультації або отримання додаткової інформації, громадяни можуть звертатися до візового центру за телефоном 635-р.

Також можна звернутися до візового центру через електронну пошту [email protected].

Звертаємо вашу увагу, що дані зміни в графіку роботи візових центрів в Італії можуть бути внесені у зв’язку з праздничними днями або іншими вагомими обставинами. Будь ласка, перед відвідуванням візового центру перевіряйте актуальну інформацію на офіційному веб-сайті або за телефоном.

Пов’язані зміни у роботі візових центрів

Внаслідок поширення коронавірусу COVID-19 та введення карантинних заходів у багатьох країнах, візові центри змушені внести зміни у свою роботу. Ці зміни впливають на процедуру оформлення віз та обслуговування громадян.

Закриття візових центрів

Візові центри в Києві та інших містах України тимчасово закриті для відвідування громадян. Для звернення до візового центру можна скористатися зв’язком в електронному вигляді через веб-сайти або телефонні номери.

Відтермінування прибуття громадян

Наразі усі громадяни України, які мають намір въїжджати до інших країн, повинні враховувати можливі затримки та обмеження прибуття. Кількість пунктів пропуску може бути обмежена, а час очікування на прикордонних переходах може збільшитися.

Також, введено обов’язкову карантинну ізоляцію для всіх громадян, що прибувають до України з-за кордону. Термін карантину може змінюватися залежно від рівня епідемічної ситуації.

Зміни у процедурі оформлення віз

У зв’язку з карантином та обмеженими можливостями пересування, розгляд заявок на отримання віз може затримуватися. Громадяни, які уже подали свої документи на отримання візи, можуть чекати на результати більш тривалий час.

Також, зміни вплинули на роботу консульських установ. Консульство може вимагати додаткових документів та інформації при оформленні візи. Такі зміни пов’язані з необхідністю дотримання карантинних заходів та забезпечення безпеки.

Обновлення інформації

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусу постійно змінюється, візові центри регулярно оновлюють інформацію на своїх веб-сайтах. Громадяни повинні слідкувати за оновленнями та інструкціями щодо оформлення та отримання віз.

Візовий центр з 16.03.2020 закритий на карантин

Важливо відзначити, що дані зміни тимчасові та можуть бути скасовані або змінені без попередження. Громадяни повинні бути готові до внесення додаткових змін у процедуру оформлення віз та обслуговування. В разі потреби, рекомендується звертатися до візових центрів або консульських установ для отримання детальної інформації.

Уважаемые граждане, ознакомьтесь с изменениями в визовом режиме и правилах оформления визы в связи с эпидемией коронавирусом. При оформлении визы рекомендуем обращаться к консультанту визового отдела для получения дополнительной информации.

Вимоги та правила подачі документів

Візовий центр тимчасово припинив роботу з 16.03.2020 у зв’язку з карантином, що оголошений в Україні через поширення коронавірусу. У зв’язку з цим, в наступному розділі розглянемо основні вимоги та правила подачі документів до візового центру.

Подача документів

Для подачі документів необхідно:

  1. Заповнити спеціальну анкету, яку можна знайти на офіційному сайті візового центру.
  2. Додати до анкети необхідні документи (паспорт, фотографії тощо), які згідно з положенням мають бути надані при подачі.
  3. Оплатити консульський збір за розгляд документів. Інформацію про вартість та способи оплати можна знайти на сайті візового центру.
  4. Здійснити прийом документів у візовому центрі або відправити їх кур’єрською службою.

Після прийому документів візовий центр перевіряє їх на відповідність вимогам та здійснює їх реєстрацію. Після цього документи передаються в консульство країни, в яку подано заяву на отримання візи.

Отримання готової візи

Після розгляду документів у консульстві, візовий центр повідомляє про готовність візи та здійснює її видачу. Готову візу можна отримати у візовому центрі або відправити кур’єрською службою.

Звертаємо вашу увагу, що в зв’язку з карантином, процеси подачі та отримання документів можуть зазнавати змін. Для отримання детальної інформації та оформлення візи, рекомендуємо зв’язатися з візовим центром за телефоном: 240223. Також, ви можете звернутися до консульства країни, в яку подано заяву на отримання візи, для отримання додаткової інформації.

Візовий центр Контактна інформація Графік роботи
Візовий центр України Телефон: 240223
Email: [email protected]
Понеділок-четвер: 9:00-18:00
П’ятниця: 9:00-16:45

Вопрос-ответ:

Чому візовий центр закритий на карантин?

Візовий центр закритий на карантин з метою запобігання поширенню коронавірусу. Заходи карантину введені для того, щоб захистити працівників та клієнтів від можливого зараження.

Як довго триватиме закриття візового центру на карантині?

Тривалість закриття візового центру на карантині залежить від рішення уряду та епідеміологічної ситуації в країні. В даний час немає точних даних про те, коли візовий центр зможе відновити свою роботу.

Чи можна отримати візу в іншому місці, якщо візовий центр закритий?

У разі закриття візового центру на карантин можливо звернутися в інший візовий центр або консульство для отримання візи. Проте, слід враховувати, що інші візові центри і консульства також можуть мати обмеження та оброблювати заявки затримано. Рекомендується перед поїздкою зв’язатися з конкретним візовим центром або консульством для отримання інформації.

Які наслідки можуть бути у зв’язку з обмеженням на переміщення?

Обмеження на переміщення можуть мати різні наслідки, залежно від ситуації. Це може вплинути на подорожі, роботу, навчання та інші сфери життя. Також може бути обмежено доступ до різних послуг та закладів. У зв’язку з цим, важливо слідкувати за оновленнями і рекомендаціями від уряду та органів охорони здоров’я.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...