Віза в Польщу з Сум

Date:

Share post:

Як отримати візу в Польщу з Сум: поради та інформація

Як отримати візу в Польщу з Сум? Це питання цікавить багатьох громадян, які планують відвідати нашого східного сусіда. Виїзд за кордон вимагає певної кількості паперової роботи, але оформлення візи в Польщу з Сумами має свої переваги. У данній статті ми розглянемо основні категорії віз, необхідні документи та процедуру оформлення.

Перш за все, варто зазначити, що візи в Польщу з Сумами діляться на кілька типів. До найпопулярніших належать:

 • туристична віза
 • студентська віза
 • робоча віза

Кожна з цих категорій має свої вимоги та обмеження щодо документів та тривалості перебування. Так, туристична віза дозволяє відвідати Польщу на певний термін, а студентська віза дає можливість отримати освіту в польських навчальних закладах. Робоча віза, в свою чергу, дозволяє легально працювати на території Польщі.

Для отримання візи в Польщу з Сумами необхідно мати заповнену анкету, яку можна отримати в консульському відділі або візовому центрі. Так само потрібно мати оригінал та копію паспорта, дійсного протягом всього перебування в Польщі, страховий пакет на суму від 30 тис. євро, довідку з місця роботи або з банку про наявність фінансів, які забезпечать проживання в Польщі, а також інші необхідні документи в залежності від обраної категорії візи.

Ціна документів в Польщу по окремості

Якщо ви зацікавлені отримати візу в Польщу з Сум, то вам знадобляться різні документи. Вартість цих документів може варіюватися в залежності від їх типу та обсягу послуг. Однак, загальною практикою є розрахунок вартості документів по окремості.

Ціна заповненої анкети

Одним з перших документів, який вам знадобиться, є заповнена анкета. Це документ, який містить всю необхідну інформацію про вас. Вартість заповнення анкети зазвичай становить 180180 гривень.

Ціна страховки

Ще одним важливим документом є медична страховка. Вона забезпечує вам необмежений доступ до медичних послуг в Польщі протягом тримісячного періоду перебування. Вартість медичної страховки зазвичай становить 3 000 гривень.

Ціна рабочої візи

Якщо ви плануєте працювати в Польщі, вам знадобиться рабоча віза. Її вартість залежить від категорії візи та тривалості перебування. Наприклад, вартість одноразової рабочої візи на 3 місяці становить 2 500 гривень.

Крім цих документів, також можуть бути необхідні інші документи, залежно від вашої ситуації. Якщо ви зацікавлені отримати детальну інформацію про вартість документів в Польщу, звертайтеся до центру візових послуг. Вони допоможуть вам розрахувати вартість пакета документів, включаючи страховку та приглашення.

Отже, ціна документів в Польщу може залежати від кількості документів та послуг, які вам потрібні. Варто заздалегідь розрахувати витрати та зробити необхідні фінансові планування.

Открытие Рабочей визы в Польшу

Для получения рабочей визы в Польшу необходимо оформить ряд документов и пройти процедуру визового оформления. В основном, рабочие визы в Польшу относятся к категории "D" виз, которые позволяют находиться в Польше более 90 дней.

Документы для получения рабочей визы в Польшу

 • Заполненная анкета на рабочую визу;
 • Копия загранпаспорта с действующей шенгенской визой;
 • Приглашение на работу от работодателя в Польше;
 • Медицинская страховка на период пребывания в Польше;
 • Документы, подтверждающие легальное трудоустройство.

Для оформления рабочей визы в Польшу также необходимо предоставить документы, подтверждающие наличие финансовых средств на проживание и пребывание в Польше.

Процедура получения рабочей визы в Польшу

 1. Собрать и подготовить все необходимые документы для рабочей визы;
 2. Заполнить и подписать анкету на рабочую визу;
 3. Зарегистрироваться на сайте консульства Польши;
 4. Оплатить консульский сбор;
 5. Сдать документы в Польское консульство или визовый центр;
 6. Дождаться рассмотрения заявки и получить визу.
Віза в Польщу з Сум

Стоит отметить, что количество рабочих виз в год ограничено, поэтому важно подать заявку как можно раньше, чтобы быть уверенным в получении визы.

Цена открытия рабочей визы в Польшу включает в себя консульский сбор и страховку. Точная цена может быть указана на сайте Польского консульства.

Если вы интересуетесь открытием рабочей визы в Польшу, необходимо обратиться за подробной информацией в консульство или визовый центр Польши в вашем городе.

Ціна робочої візи в Польщу

Робоча віза в Польщу включає в себе ряд необхідних документів. Анкету можна заповнити відділом візового обслуговування або онлайн на офіційному веб-сайті консульства. Також потрібно мати при собі приглашення від роботодавця в Польщі, документи про наявність медичного страхування та фінансову гарантію.

Вартість робочої візи в Польщу залежить від кількості документів, необхідних для оформлення. Обов'язковими вимогами є анкета, приглашення, медична страховка та фінансова гарантія. Крім цього, можуть бути вимоги щодо наявності додаткових документів, які вказуються в анкеті. Вартість оформлення робочої візи становить від 180 до 360 євро.

Для отримання робочої візи в Польщу необхідно звернутися до візового центру або консульства. Вони допоможуть з оформленням анкети та збором необхідних документів. Після реєстрації анкети ви отримаєте приглашення на подачу документів.

Оформлення робочої візи в Польщу може зайняти до 3 місяців. Вам також необхідно придбати медичне страхування на весь період перебування в Польщі. Це можна зробити відділом медичного страхування або в банку. Вартість страхових бумаг становить від 180 до 1800 гривень.

Оформлення робочої візи в Польщу включає в себе також візову плату за перетин кордону. Вартість візи залежить від категорії візи та тривалості перебування в шенгенській зоні.

Крім того, для громадян України є необхідність у національному медичному страхуванні в Польщі. Вартість цієї страховки становить 360-3600 євро на рік. Кількість документів для оформлення робочої візи може варіюватися залежно від категорії візи та тривалості перебування в Польщі.

Отже, якщо ви плануєте отримати робочу візу в Польщу, не забудьте про вартість оформлення документів, медичного страхування та візової плати. При необхідності зверніться до візового центру або консульства для отримання додаткової інформації та консультацій по візовим питанням.

Необхідні документи на візу в Польщу

Для отримання візи в Польщу потрібно мати наступні документи:

 • Заповнену анкету, яку можна зареєструвати в Інтернеті або отримати в консульському центрі;
 • Паспорт, який повинен бути дійсним ще протягом щонайменше трьох місяців після закінчення терміну дії візи;
 • Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;
 • Приглашення з Польщі, яке може бути оформлене роботодавцем, університетом або особою, яка запрошує;
 • Медичну страховку з покриттям до 30 000 євро, що діє на території Польщі і включає в себе консультацію, лікування та госпіталізацію;
 • Документи, які підтверджують цілі вашого візового перебування в Польщі (наприклад, робочий контракт, студентську документацію або документи, що підтверджують родинні зв'язки);
 • Довідку з банку про наявність фінансових коштів на рахунку для покриття витрат під час перебування в Польщі;
 • Документи, що підтверджують місце проживання в Польщі (наприклад, бронювання готелю або наданням місця проживання зі сторони запрошуючої особи);
 • Документи, які підтверджують ваш статус в Україні (наприклад, громадянство, громадський паспорт або дозвіл на проживання).

Якщо ви подаєте документи вперше, то вам також можуть знадобитися:

 • Підтвердження про реєстрацію в Україні;
 • Фотокопія першої сторінки паспорта;
 • Фотокопія попередніх віз;
 • Фотокопія повістки про призов до армії;
 • Фотокопія документа, що посвідчує статус особи (наприклад, свідоцтво про народження, шлюб, розлучення).

Будь ласка, зверніть увагу, що це загальний перелік документів. Для отримання конкретної категорії візи, такої як робоча, студентська, довідкова або громадянська віза, можуть бути потрібні додаткові документи. Якщо у вас є будь-які питання щодо оформлення візи в Польщу, звертайтеся до консульського центру або візового центру.

Віза в Польщу оформлення документів Суми

Для отримання візи в Польщу громадяни Сум мають оформити необхідну набір документів. Тип візи залежить від цілей перебування та тривалості подорожі. Польща пропонує різні категорії віз, включаючи туристичну, студентську, робочу та багато інших.

Віза в Польщу з Сум

Оформлення документів для візи

Для отримання візи в Польщу необхідно мати наступні документи:

 • Заповнена візова анкета
 • Медична страховка з покриттям у сумі 30 000 євро
 • Паспорт, дійсний ще протягом 3 місяців після закінчення візи
 • Приглашення від польського центру візової підтримки або запрошення від приватної особи
 • Фотокартки (3,5 см на 4,5 см)

Для окремих категорій віз можуть бути вимоги до додаткових документів, таких як довідка з банку про наявність фінансових коштів, виписка з місця роботи, студентський квиток тощо.

Оформлення візи на роботу або навчання

Оформлення візи на роботу або навчання в Польщі вимагає додаткових документів:

 • Приглашення від роботодавця або закладу освіти
 • Договір або контракт про працевлаштування або навчання
 • Документ, що підтверджує вашу кваліфікацію або рівень освіти
 • Медична страховка відповідно до вимог законодавства

Призначення та переваги різних типів віз

Громадяни Сум можуть отримати різні типи віз для подорожей в Польщу:

 • Туристична віза дозволяє перебувати в Польщі протягом 90 днів протягом 180-денного періоду.
 • Студентська віза дозволяє перебувати в Польщі протягом тривалості навчального курсу.
 • Робоча віза дозволяє працювати в Польщі на протязі дії візи.

Крім того, перетинати кордон з Польщею можна з візою Шенген. Вона дає можливість вільно пересуватися по зоні Шенген, включаючи країни-члени Європейського Союзу.

Для отримання візи в Польщу громадяни Сум повинні звернутися до польського посольства або консульства та пройти процедуру візового оформлення. Це включає подачу документів, сплату консульського збору та відвідування консульського центру для подання біометричних даних та отримання візи.

Вартість візи в Польщу залежить від типу візи та тривалості перебування. Наприклад, вартість стандартної годинної візи Шенген становить 60 євро, а годинна віза для дітей віком до 6 років безкоштовна.

Отримати візу в Польщу з Сум допоможе спеціалізована компанія, яка надає послуги з візового оформлення. Вони допоможуть з заповненням анкети, збором необхідних документів та консультуванням з усіх питань, що стосуються отримання візи.

Оформлення візи в Польщу — легальний спосіб перетинати кордон та знаходитися на території Польщі для виконання певних цілей. Звертайтеся до професіоналів, які знають всі нюанси візового оформлення та відповідатимуть на всі ваші питання.

Вопрос-ответ:

Як оформити візу в Польщу з Сум?

Для оформлення візи в Польщу з Сум потрібно звернутися до консульського відділу Посольства Польщі в Україні. Необхідно мати паспорт, довідку про заробітну плату, заповнену анкету та інші необхідні документи. Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Посольства.

Які документи потрібні для отримання візи в Польщу?

Для отримання візи в Польщу потрібно мати паспорт, заповнену анкету, фотографію, довідку про заробітну плату, страховку від непередбачених ситуацій та інші необхідні документи. Точний перелік можна дізнатися на офіційному сайті Посольства Польщі в Україні.

Які переваги має Робоча віза в Польщу категорії D?

Робоча віза в Польщу категорії D має декілька переваг. По-перше, вона дає можливість легально працювати в Польщі протягом 3 місяців нахождення в Шенгенській зоні. По-друге, з нею можна безліч разів перетинати кордон. Крім того, ця віза може бути отримана за запрошенням від польського роботодавця або за підтвердженням співпраці з польськими компаніями.

Як отримати запрошення в Польщу?

Для отримання запрошення в Польщу необхідно мати контакти з польським роботодавцем або партнером. Вони мають надіслати запрошення до Посольства Польщі в Україні. Після цього ви можете звернутися до консульського відділу для оформлення візи.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...