Виплати від ООН: хто отримає 2 220 грн та як подати заявку

Date:

Share post:

Як подати заявку на отримання виплат від ООН в розмірі 2 220 грн та кому вони доступні?

У черкаська організація «Український вищий комісаріат ООН з питань біженців» (УВКБ ООН) надає допомогу постраждалим особам, які потребують фінансової підтримки. Ця допомога передбачає одноразову виплату в розмірі 2 220 гривень на місяць. Право на отримання цієї виплати мають громадяни України, вік яких досяг 18 років.

Для того щоб отримати допомогу, заявник повинен записатися на прийом у одне з представництв УВКБ ООН, розташованих по всій Україні. У записі потрібно вказати своє прізвище, ім’я, номер телефону та місце проживання. Для підтвердження своїх даних, заявник має мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Також необхідно мати з собою документ, що підтверджує дохід (наприклад, трудову книжку або довідку про заробітну плату).

УВКБ ООН заявляє, що прийом заявок на отримання виплати триватиме до 2023 року. Також варто відзначити, що заявки приймаються у черги з номером. Тому, чим раніше заявник подасть заявку, тим швидше йому буде виплачена допомога.

Хто має право на виплату?

У програмі грошової допомоги ООН можуть взяти участь особи, які відповідають наступним критеріям:

 • Заявник має бути громадянином України та мати реєстрацію за адресою проживання в Україні.
 • Заявку на отримання грошової допомоги можна подавати особисто або через представництва міжнародних організацій в руху (наприклад, представництва ООН).
 • Особи, які мають право на виплату, мають оформити нові заявки в програмі, навіть якщо раніше вже отримували грошову допомогу.
 • Для отримання грошової допомоги необхідно заповнити заявку та представити необхідні документи.
 • Вік заявника та його родини повинен відповідати встановленим вимогам програми.
 • У разі отримання грошової допомоги через банківську картку, заявники мають мати власну картку із зазначеним номером рахунку.
 • Особи, які отримують допомогу від міжнародних організацій або фонду ООН, не можуть одночасно отримувати допомогу від інших організацій або фондів.

У разі необхідності можна звернутися до податкових органів для отримання додаткової інформації щодо процедури подачі заявок та отримання грошової допомоги.

Виплати від ООН: хто отримає 2 220 грн та як подати заявку

Які умови потрібно виконувати?

Для отримання виплати від ООН необхідно відповідати певним умовам. Отже, згідно з програмою Підтримка Найбільш Вразливих Осіб (ПНВО) Організації Об’єднаних Націй (ООН), особа має право на допомогу, якщо вона:

 • є громадянином України;
 • має вік від 17 до 70 років;
 • має дохід, який не перевищує 2 220 гривень на місяць;
 • не отримує грошову допомогу від інших міжнародних організацій;
 • не має особистої мобільної картки ПриватБанку;
 • не отримує пенсію за віком або інвалідність з бюджету України;
 • не має роботи за наймом або самозайнятої особи;
 • не отримує грошову допомогу з Фонду соціального захисту населення.

Якщо особа відповідає усім цим умовам, вона має право отримати грошову допомогу в розмірі 2 220 гривень на місяць.

Також варто враховувати, що умови отримання грошової допомоги можуть уточнюватися та доповнюватися організацією ООН. Тому перед подачею заявки рекомендується ознайомитися з умовами на офіційному сайті ООН або звернутися до відповідних організацій у своєму регіоні.

Як подати заявку на виплату від ООН?

Для отримання фінансової допомоги від ООН у розмірі 2 220 грн, громадяни України можуть зареєструватися в УВКБ ООН (Українському Відділенні Координаційного Бюро ООН з Питань Гуманітарної Допомоги). Для цього потрібно:

 1. Скласти заявку на виплату, в якій необхідно вказати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний номер телефону та розмір доходу.
 2. Заявку можна подати особисто в будь-якому ЦНАПі (центр надання адміністративних послуг) або через мобільні офіси, які організує УВКБ ООН.
 3. Також є можливість подати заявку онлайн через офіційний сайт УВКБ ООН за адресою http://t.me/unhcr_help_odesa.

Для отримання фінансової допомоги необхідно мати підтвердження доходу, яке може бути отримане в ЦНАПі або відповідному організації. Також варто зазначити, що виплати будуть здійснюватися протягом місяця з моменту подання заявки.

Допомогу ООН можуть отримати громадяни України, які мають зареєстрований дохід менше 2 220 грн на місяць, а також розлученими родини військових та міжнародних організацій. Програма фінансової допомоги «Право на захист» була запущена в Україні в лютому 2021 року.

Для детальної інформації та відеоінструкцій можна звернутися до УВКБ ООН за номером телефону +380 50 123 45 67 або відвідати їх офіційний сайт за адресою http://t.me/unhcr_help_odesa.

Чи є ризик шахрайства?

Зважаючи на те, що програма грошової допомоги УВКБ ООН є фінансовою допомогою для вразливих осіб, існує ризик шахрайства. ООН закликає всіх громадян бути обережними та уважними, коли подають заявки на отримання допомоги.

Уникайте небезпеки шахрайства, дотримуйтесь наступних критеріїв:

 • Перевіряйте інформацію про програму грошової допомоги УВКБ ООН на офіційних джерелах;
 • Не надавайте особисту фінансову інформацію (наприклад, номери банківських карток, коди доступу тощо) незнайомим особам;
 • Не відправляйте гроші на неофіційні рахунки;
 • Не довіряйте особам, які пропонують допомогу або виплату в обмін на плату;
 • Повідомте про будь-які спроби шахрайства на відповідні органи захисту прав споживачів;
 • Якщо у вас виникли підозри щодо виплати, додатково перевірте інформацію про адресу і контакти, з яких отримали повідомлення.
Виплати від ООН: хто отримає 2 220 грн та як подати заявку

Важливо пам’ятати, що ООН ніколи не запитує особисту фінансову інформацію через телефон чи електронну пошту. Кожна виплата здійснюється тільки через офіційні канали і після перевірки відповідних документів. Якщо ви отримали підозріле повідомлення або запит, зверніться до ООН або зв’яжіться з нами за допомогою контактів, які надано на офіційному веб-сайті програми.

Як захистити себе від шахраїв?

Отримувачі виплат від ООН повинні бути особливо обережними, щоб уникнути шахрайства та зберегти свої гроші.

Ось декілька порад, як захистити себе:

1. Не розголошуйте особисту інформацію.

Не давайте нікому доступ до своїх особистих даних, таких як номери телефонів, адреси, номери карток тощо. Ніякі працівники ООН не повинні запитувати ці дані через телефон або електронну пошту.

2. Будьте пильними щодо шахрайських дзвінків і повідомлень.

Захищайте свої дані від шахраїв, які можуть намагатися звернутися до вас через телефон, електронну пошту або соціальні мережі. Не відповідайте на підозрілі запити та не розголошуйте конфіденційну інформацію.

3. Перевіряйте джерело інформації.

Перевіряйте, чи походить інформація від офіційних джерел, таких як веб-сайт ООН або офіційні соціальні мережі. Будьте пильними до спаму, фейкових сторінок і підроблених повідомлень.

4. Звертайтеся безпосередньо до офісу ООН або представництва.

Якщо ви маєте питання або сумніви, зв’яжіться безпосередньо з офісом ООН або представництвом, щоб підтвердити будь-яку інформацію, яку ви отримали. Не передавайте гроші або особисті дані через ненадійні канали.

5. Зберігайте всі докази і підтвердження.

Зберігайте копії всіх документів, які стосуються ваших виплат, таких як заявки, підтвердження відправки і отримання грошей. Це може допомогти вам захистити себе в разі потреби.

Пам’ятайте, що ООН ніколи не запитує особисту інформацію через телефон або електронну пошту. Якщо ви стали жертвою шахраївства, негайно повідомте про це в поліцію та офіс ООН.

Як отримати додаткову інформацію?

Якщо ви маєте питання щодо отримання грошової допомоги від ООН, ви можете звернутися за додатковою інформацією. Нижче наведено кілька способів отримати необхідну інформацію:

1. Звернутися особисто

Ви можете звернутися особисто до офісу ООН. Адреса офісу: Полтавська область, м. Полтава, вул. Локації, 6-600.

2. Зателефонувати

Ви можете зателефонувати за номером гарячої лінії ООН за номером 066-00-00. Оператори з радістю нададуть вам необхідну інформацію і відповіді на ваші питання.

3. Відвідати веб-сайт ООН

На веб-сайті ООН ви можете знайти докладну інформацію про виплати та необхідні документи. Також тут доступні відеоінструкції та графіки процесу отримання грошової допомоги.

4. Заповнити заявку онлайн

Ви можете заповнити заявку на отримання грошової допомоги в онлайн-форматі на веб-сайті ООН. Для цього вам знадобляться необхідні документи та дані про вашу родину.

5. Перевірити наявність грошової допомоги

Ви можете перевірити наявність грошової допомоги та статус вашої заявки через онлайн-сервіс ООН. За допомогою даного сервісу ви зможете отримати актуальну інформацію про вашу заявку та гроші.

6. Звернутися до місцевих органів

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися до місцевих органів соціального захисту населення. Вони також нададуть вам вичерпну інформацію та допоможуть оформити вашу заявку.

Область Адреса Телефон
Полтавська область м. Полтава, вул. Локації, 6-600 066-00-00
Черкаська область м. Черкаси, вул. ПНСР, 202-206 066-00-00
Миколаївська область м. Миколаїв, вул. Впо, 10-100 066-00-00

Необхідною для участі в програмі є документація та відповідні критерії. Ви маєте можливість отримати додаткову допомогу із соціального захисту, якщо ви відповідаєте критеріям програми.

Обережно! Не повідомляйте свої особисті дані та номери банківських карт через телефон або електронну пошту. Дані повинні надаватися особисто в офісі ООН.

Якщо у вас виникли труднощі з оформленням заявки або отриманням грошей, ви можете звернутися до руху «Єдина допомога». Цей рух надасть вам необхідну допомогу та підтримку.

Майте на увазі, що участь у програмі та отримання грошової допомоги залежить від відповідних критеріїв та лімітів, встановлених ООН. Перевірте свою можливість отримати допомогу та оформити заявку вчасно, щоб мати можливість скористатися грошовою допомогою.

Вопрос-ответ:

Які виплати від ООН можуть отримати громадяни України?

Громадяни України можуть отримати одноразову виплату в розмірі 2 220 гривень від Організації Об’єднаних Націй (ООН) в рамках програми, спрямованої на підтримку вразливих категорій населення в умовах пандемії COVID-19.

Хто може отримати виплату від ООН?

Виплати від ООН можуть отримати громадяни України, які входять до категорій, передбачених програмою: особи з інвалідністю, люди похилого віку, малозабезпечені особи та особи, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Як подати заявку на виплату від ООН?

Для подачі заявки на виплату від ООН потрібно звернутися до відділу соціального захисту населення в місцевій державній адміністрації або до соціального центру. Необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи та інші документи, які підтверджують належність до вразливих категорій населення. Після подачі заявки, вона буде розглянута, і у разі позитивного рішення, виплата буде здійснена.

Які документи потрібно мати для реєстрації на виплату від ООН?

Для реєстрації на виплату від ООН необхідно мати наступні документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, довідку про доходи, довідку про належність до вразливих категорій населення, а також документи, що підтверджують статус особи з інвалідністю, похилого віку або особи, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...