TLScontact відкрив візовий центр у Львові: адреса та режим роботи

Date:

Share post:

TLScontact розпочав роботу візового центру у Львові: дізнайтеся про адресу і години роботи.

Українські власники польської візи тепер мають можливість скористатися послугами візового центру TLScontact у місті Львів. Відкриття нового візового центру стало можливим завдяки угоді між TLScontact та Генеральним консульством Республіки Польща в Львові. Заповнення документів для отримання візи стало простіше та зручніше завдяки новій системі.

Адреса візового центру TLScontact у Львові знаходиться за адресою вул. Костянтина Мазепи, 29, 2-й поверх. Центр працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00. Якщо ви плануєте подати заяву на візу, обов’язково ознайомтеся з режимом роботи центру і не забудьте взяти всі необхідні документи згідно програми візового режиму Польщі.

Відкриття візового центру TLScontact у Львові відбулося 1 серпня 2022 року. У центрі ви зможете отримати послуги з оформлення візи в Польщу. Фахівець з TLScontact допоможе вам з оформленням документів та підготовкою заявлення на отримання візи перед подачею в консульство Республіки Польща.

Відкриття візового центру Польщі у Львові

Візовий центр Польщі в Львові успішно відкрився в серпні 2022 року. Цей центр, що працює на базі TLScontact, надає широкий спектр послуг у сфері визової підтримки для українських громадян.

У візовому центрі Польщі у Львові ви можете отримати всю необхідну інформацію щодо отримання візи для подорожей до Польщі. Тут ви зможете подати заявлення на візу, отримати кваліфіковану допомогу від фахівців з візових питань, а також отримати допомогу в оформленні необхідних документів.

Адреса візового центру Польщі в Львові: вулиця Мазепи, 29. Центр знаходиться на 1 поверсі і працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 (за попередньою домовленістю).

Візовий центр TLScontact у Львові є поставником послуг візової підтримки для Генерального консульства Польщі в Україні. З метою забезпечення максимального комфорту клієнтів, TLScontact в Львові використовує нову систему візового обслуговування, що дозволяє зменшити час очікування та покращити якість надання послуг.

У визовому центрі Польщі в Львові ви можете оформити візу для подорожей до Польщі, зокрема в рамках програми спрощеного оформлення віз для поляків. Також ви можете отримати послугу прискореного оформлення візи (ППВА) та послуги з працевлаштування.

Перед подачею заявлення на отримання візи важливо ознайомитися з переліком необхідних документів та обов’язкових основань для отримання візи. Усю необхідну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті візового центру TLScontact у Львові.

Отже, якщо ви маєте намір подати заяву на отримання візи до Польщі, не зволікайте та обов’язково відвідайте візовий центр TLScontact у Львові. Тут вам нададуть всю необхідну допомогу та зроблять все можливе для швидкого та якісного оформлення візи!

О Костянтине — визовом эксперте

В программе Костянтина важную роль играют документы. Он осведомлен о всех обязательных документах, которые необходимо предоставить для подачи заявления о визе. Костянтин знает, какие документы требуются на основании цели поездки.

В визовом центре TLScontact Костянтин оказывает услуги не только по предоставлению информации о необходимых документах и заполнению заявления, но также помогает в подаче документов в консульство Польши.

Один из важных аспектов работы Костянтина — это система предварительной записи. Клиенты могут записаться на прием в визовом центре через сайт TLScontact, выбрав удобную дату и время. Благодаря этой системе, украинским гражданам нет необходимости стоять в долгих очередях.

TLScontact відкрив візовий центр у Львові: адреса та режим роботи

Костянтин знаком с различными типами виз, которые можно получить в визовом центре TLScontact. Он может консультировать клиентов относительно необходимых документов и оснований для получения визы.

Важно отметить, что Костянтин оказывает услуги только в рамках программы визового центра TLScontact. Он не является представителем Посольства Польши или генерального консульства Польши в Украине.

Если у вас возникли вопросы относительно работы визового центра во Львове, Костянтин всегда готов оказать полезную информацию. Вы можете связаться с ним по указанному на сайте TLScontact номеру телефона или посетить визовой центр на улице Мазепы, 29. Центр открыт с понедельника по пятницу с 9:00 до 17:00.

Український візовий центр Польщі відкрився у Львові в серпні 2022 року

У серпні 2022 року в Львові відкрився візовий центр Польщі, який надає послуги з отримання віз для подорожей до Польщі. Цей візовий центр знаходиться на Мазепи, 29, на другому поверсі.

Візовий центр Польщі в Львові – це зручний центр, де українці можуть подати заяву на отримання візи до Польщі. Цей центр працює в рамках програми TLScontact. У Львові візовий центр Польщі надає широкий спектр послуг, пов’язаних з отриманням візи для поїздок до Польщі.

Адреса і режим роботи візового центру Польщі в Львові

Адреса візового центру Польщі в Львові: вулиця Мазепи, 29, другий поверх.

Режим роботи візового центру Польщі в Львові:

 • Понеділок: з 8:30 до 16:30
 • Вівторок: з 8:30 до 16:30
 • Середа: з 8:30 до 16:30
 • Четвер: з 8:30 до 16:30
 • П’ятниця: з 8:30 до 16:30
 • Субота: з 9:00 до 12:00

У візовому центрі Польщі в Львові можна отримати наступні послуги:

 1. Подання заяви на отримання візи до Польщі;
 2. Прийом документів для подання на візу;
 3. Консультації щодо процедури отримання візи;
 4. Оформлення документів для подання на візу;
 5. Передача заяви і документів в консульство Польщі;
 6. Отримання паспорта з візою.

Як отримати візу до Польщі візовим центром Польщі в Львові

Для отримання візи до Польщі у візовому центрі Польщі в Львові потрібно подати заяву та необхідні документи. Документи можна подати особисто або за допомогою посередника.

У візовому центрі Польщі в Львові можна отримати детальну інформацію про необхідні документи та процедуру отримання візи до Польщі. Також на сайті TLScontact можна знайти корисну інформацію про візовий центр Польщі в Львові та про послуги, які надає цей центр.

Отримання візи до Польщі можливе на основі різних основань, таких як туризм, бізнес, робота, навчання тощо. Перед подачею заяви на отримання візи важливо ознайомитися з вимогами та правилами, які встановлені Генеральним консульством Польщі.

Зверніть увагу, що візовий центр Польщі в Львові не надає консультації щодо візових питань через телефон. Усі консультації проводяться особисто в офісі візового центру.

Основи для роботи

У візовому центрі TLScontact у Львові можна отримати візу до Польщі, якщо ви відповідаєте певним основам. Система TLScontact пропонує послуги для громадян України, які планують поїздку до Польщі. Цей візовий центр працює згідно з програмою ППВА (програма прискореної візової аплікації), що дозволяє зменшити час очікування на отримання візи.

Якщо ви бажаєте подати документи на візу до Польщі, вам необхідно зареєструватися на сайті TLScontact і заповнити електронну анкету. Після цього ви зможете обрати зручну для вас дату та час візиту до візового центру у Львові. Перед візитом рекомендовано ознайомитися з умовами подачі документів на візу на сайті центра.

Адреса візового центру у Львові: вул. Мазепи 29, 2-й поверх. Режим роботи центру: понеділок-п’ятниця з 8:00 до 14:00.

Для отримання візи до Польщі вам необхідно мати документи, що підтверджують цілі вашої поїздки та достатню фінансову підтримку. Також буде необхідно пройти медичне обстеження відповідно до вимог польського консульства.

Не забудьте, що візи до Польщі можна подати тільки відкрити у візовому центрі TLScontact. Запис на отримання візи доступний тільки для власників польського біометричного паспорта або візи, яка була видана від 29 серпня 2022 року.

Також важливо відзначити, що візовий центр TLScontact працює виключно за попередньою записом. Тому, перш ніж вирушати до Львова, обов’язково зареєструйтеся на сайті TLScontact.

Полезне

 • Візовий центр TLScontact у Львові пропонує ряд послуг для зручності візових процедур.
 • Тільки в центрі TLScontact можна отримати візу для Польщі.
 • Послуги центру доступні для громадян України, які бажають отримати візу в Польщі.
 • Візовий центр TLScontact надає послуги, пов’язані з поданням документів та отриманням візи.
 • У TLScontact можна також отримати допомогу у заповненні заявлення на візу та отриманні необхідних документів.
 • Центр працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00.
 • Адреса візового центру TLScontact у Львові: вул. Мазепи, 29.
 • Відкриття нового візового центру TLScontact у Львові відбулося в серпні 2022 року.
 • У центрі працюють фахівці, які нададуть всю необхідну інформацію та допоможуть у заповненні документів.
 • Центр TLScontact є офіційним постачальником послуг в рамках програми Польсько-української візової антикризової партнерської ініціативи (ППВА).
 • Основними послугами центру є прийом документів, подання заявок на візу, консультації щодо оформлення віз та отримання документів в консульстві.
 • Заповнити заявлення на візу можна як у візовому центрі, так і на офіційному сайті TLScontact.
 • Для отримання візи в Польщу необхідно мати обов’язкові документи, які можна знайти на сайті центру.
 • У візовому центрі TLScontact ви можете дізнатися про види віз та необхідні документи для отримання візи в Польщу.
 • Відкриття візового центру у Львові є важливою подією для власників польських віз, оскільки тепер вони можуть зручно здавати документи і отримувати допомогу у центрі, розташованому в їхньому місті.
 • Візовий центр TLScontact став другим центром у Львові, який пропонує послуги з оформлення віз, після візового центру Консульської служби Посольства Польщі.

Вопрос-ответ:

Який адреса та режим роботи візового центру TLScontact у Львові?

Адреса візового центру TLScontact у Львові: вул. Кульпарківська, 89. Режим роботи: понеділок-п’ятниця з 8:00 до 17:00, субота з 9:00 до 14:00.

На які візи можна подати заявку в візовому центрі TLScontact у Львові?

Візовий центр TLScontact у Львові приймає заявки на наступні візові категорії: туристична віза, бізнес-віза, віза для відвідування родичів, віза для навчання, віза для працевлаштування, віза для медичного обстеження та інші. Для отримання детальної інформації про кожну візову категорію рекомендуємо звернутися до офіційного веб-сайту TLScontact.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...