Скільки днів треба чекати на виготовлення закордонного паспорта

Date:

Share post:

Як довго треба чекати на виготовлення закордонного паспорта в Україні?

Загранпаспорт – необхідний документ для українців, які планують подорожувати за кордоном. Він дає можливість здійснювати в’їзд та виїзд з інших країн, отримувати візи та користуватися послугами готелів та інших туристичних закладів. Багатьох громадян цікавить, який саме термін необхідно чекати на виготовлення загранпаспорта українцям. У данній статті ми розглянемо цю тему детальніше.

Для оформлення закордонного паспорта потрібно звернутися до відділення Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України або до Центру надання адміністративних послуг. Вам необхідно мати при собі певний пакет документів, таких як копія паспорта, копія квитанції про уплату державного мита, копія трудової книжки (для працівників), копія свідоцтва про народження (для дітей) та інші.

На оформлення загранпаспорта зазвичай потрібно від 5 до 20 робочих днів. Саме тривалість чекання залежить від різних чинників, таких як завантаженість консульського пункту, наявність необхідних документів у заявника та інші. Тому, якщо вам потрібно отримати паспорт на певну дату, краще звернутися заяву заздалегідь, щоб мати час на усунення можливих неполадок.

Варто зазначити, що з урахуванням терміну дії загранпаспорта та візових вимог інших країн, українці, які планують подорожувати, повинні бути уважними і завчасно дбати про оформлення документів. Наприклад, якщо ви плануєте виїхати за кордон через кілька тижнів і вам потрібно оформити візу, краще звернутися до професійних візових фахівців. Вони допоможуть вам оформити всі необхідні документи відповідно до вимог програми візового в’їзду в країну вашої мети.

О программе Костянтин – візовий фахівець

Якщо ви плануєте подорожувати з ребенком, то оформлення загранпаспорта для нього також обов’язкове. Костянтин допоможе вам оформити всі необхідні документи та зробить процес отримання загранпаспорта для вашої дитини простим і зручним.

Оформлення загранпаспорта зазвичай займає декілька днів. Залежно від країни, в яку ви плануєте подорожувати, срок дії загранпаспорта може бути різним. Костянтин знає всі нюанси та обов’язкові дії при оформленні загранпаспорта і готовий вам у цьому допомогти.

Якщо ви цікавитесь оформленням загранпаспорта або маєте запитання, зв’яжіться з Костянтином за допомогою вайберу або залиште коментар на сайті visitukrainetoday. Він надасть вам всю необхідну інформацію та допоможе з оформленням документів.

Також, на сайті visitukrainetoday ви можете замовити послуги Костянтина та отримати детальну інформацію щодо оформленні загранпаспорта та отримання візи. Не гайте час, звертайтесь до Костянтина – візового фахівця, який знає, що потрібно для перетину кордону та має багаторічний досвід у цій сфері.

Обов’язково подивіться

Якщо ви цікавитеся отриманням закордонного паспорта для себе або своєї дитини, то обов’язково перегляньте таку інформацію:

Офіційний сайт Державної міграційної служби

На офіційному сайті Державної міграційної служби України, ви можете отримати детальну інформацію про необхідні документи і процедуру оформлення закордонного паспорта. Там же можна дізнатися, скільки днів треба чекати на виготовлення паспорта, які документи необхідно подати та які дії потрібно здійснити для отримання паспорта.

Веб-портал visitukrainetoday

На веб-порталі visitukrainetoday ви знайдете багато корисної інформації про оформлення закордонного паспорта для українців. Там є статті про те, як замовити паспорт, які документи потрібні, скільки коштує оформлення та інші деталі. Також на цьому сайті можна знайти інформацію про візовий режим для путешествующих за кордон.

Скільки днів треба чекати на виготовлення закордонного паспорта

Необхідні документи та терміни виготовлення закордонного паспорта можуть залежати від програми і громадянства. Якщо вас цікавить більше інформації, які дії потрібно здійснити для оформлення паспорта, рекомендуємо вам звернутися до офіційних джерел і порадитися з фахівцем.

С данной статьей так же интересуются

 • Как заказать заграничный паспорт?
 • Какие документы нужны для оформления заграничного паспорта?
 • Сроки выдачи заграничного паспорта
 • Визовый режим для украинцев
 • Как оформить заграничный паспорт для ребенка?
 • Какие случаи требуют получения заграничного паспорта?
 • Информационный портал о путешествиях в Украине
 • Как получить визу для въезда в другие государства?
 • Оформление документов для путешествующих туристов
 • Какие действия необходимо выполнить для оформления заграничного паспорта?

Який строк дії заграничного паспорта

Згідно з законодавством України, заграничний паспорт видається на строк до 10 років для дорослих осіб та до 4 років для дітей. Цей строк дії вказано на сторінці з основними даними в паспорті. Заграничний паспорт не дійсний без візових вкладишів, які також мають обмежений строк дії, залежно від вимог країни, до якої ви плануєте виїжджати.

Як правило, для отримання візи необхідно, щоб строк дії заграничного паспорта був не менше 6 місяців на момент виїзду. Тому, якщо ваш паспорт втратить актуальність протягом цього періоду, вам можуть відмовити у видачі візи та перетині кордону.

Якщо строк дії вашого заграничного паспорта закінчується або залишилось менше 6 місяців, вам необхідно замовити новий паспорт. Процедура оформлення нового паспорта триває приблизно 20-30 робочих днів, тому рекомендується займатися цим заздалегідь.

Також варто зазначити, що при оформленні нового паспорта необхідно мати копію квитанції про оплату за виготовлення паспорта, а також всі необхідні документи, зазначені на сайті Державної міграційної служби України.

Отже, якщо ви плануєте подорожувати за кордон, не забувайте про строк дії вашого заграничного паспорта. Переконайтеся, що він ще дійсний на момент виїзду та повернення. В разі необхідності, замовляйте новий паспорт заздалегідь, щоб уникнути неприємностей на границі та зі здійсненням вашої мандрівки.

На який термін виддають заграничні паспорти в Україні

Інформаційний портал VisitUkraineToday надає детальну інформацію про терміни виготовлення заграничних паспортів в Україні.

Якщо ви цікавитеся процедурою оформлення заграничного паспорта в Україні, перегляньте статтю на сайті VisitUkraineToday та дізнайтеся, як отримати паспорт та копію візового контролю в Україні.

Згідно з інформацією на сайті, термін виготовлення заграничного паспорта в Україні зазвичай становить від 7 до 20 днів з моменту подання всіх необхідних документів і оплати вартості. Такий термін може залежати від регіону проживання та кількості заявок, які знаходяться в обробці у міграційній службі.

Для отримання заграничного паспорта українці повинні подати такі документи:

 • Заяву про видачу паспорта;
 • Дві фотокартки 3,5 х 4,5 см;
 • Оригінал та копію свідоцтва про народження (для дітей);
 • Оригінал та копію паспорта громадянина України (для дорослих);
 • Квитанцію про оплату;
 • Закордонний паспорт (якщо він був виданий раніше).

У разі наявності візових документів, які необхідно видаляти, також слід надати їх копії.

Для замовлення копії візового контролю можна звернутися до Міграційної служби через додаток Viber. Для отримання детальних інструкцій та замовлення копії візового контролю відвідайте відповідну сторінку на сайті VisitUkraineToday.

Отримання заграничного паспорта є обов’язковим для українців, які планують подорожувати за межі України. Крім того, заграничний паспорт також є необхідним для отримання візи в інші країни та для в’їзду до багатьох держав.

Якщо ви маєте питання про оформлення заграничного паспорта в Україні, не соромтеся задати їх у коментарях на сайті VisitUkraineToday. Програма також надає можливість замовити консультацію через Viber.

VisitUkraineToday – це єдиний інформаційний портал для туристів, які подорожують по Україні, та українців, які планують поїздку за кордон

Оформлення візового документа для виїзду за кордон є обов’язковою дією для українців, які планують поїздку за кордон. За допомогою порталу VisitUkraineToday ви зможете отримати всю необхідну інформацію щодо оформлення документів для виїзду за кордон.

Якщо ви плануєте виїзд із України, то вам необхідно оформити загранічний паспорт. Спочатку вам потрібно замовити документ на VisitUkraineToday, а потім пройти процедуру оформлення паспорта відповідно до правил вашої країни призначення.

Для оформлення загранічного паспорта вам знадобиться копія документів, які підтверджують вашу особу, такі як паспорт громадянина України та свідоцтво про народження. Також ви повинні мати копію візового документа, якщо вам потрібна віза для в’їзду в країну призначення. Замовлення паспорта можна зробити на VisitUkraineToday через Viber, надіславши всі необхідні документи.

Зазначений портал також надає інформацію щодо отримання візи для в’їзду до різних держав. Ви можете дізнатися про необхідні документи та дії, які потрібно здійснити для отримання візи в коментарях до статті на сайті VisitUkraineToday.

Сроки оформлення та отримання загранпаспорта можуть залежати від конкретного відділення та регіону проживання. Зазвичай це займає від кількох тижнів до місяця. Окремо варто звернути увагу на те, що оформлення загранічного паспорта для дитини відрізняється від оформлення паспорта для дорослих.

Оформлення паспорта для дитини

Для оформлення загранічного паспорта для дитини потрібно мати такі документи:

Документ Обов’язковість
Свідоцтво про народження дитини Обов’язково
Паспорт одного з батьків Обов’язково
Декларація про виїзд дитини Обов’язково
Фотографія дитини Обов’язково

Важливо враховувати, що термін дії загранпаспорта обмежений. Тому, перед плануванням подорожі, переконайтеся, що термін дії вашого паспорта ще не закінчився.

VisitUkraineToday — це надійний інформаційний ресурс для українців, які цікавляться оформленням документів для виїзду за кордон. Замовте свій загранпаспорт та отримайте всю необхідну інформацію на VisitUkraineToday!

Вопрос-ответ:

Скільки днів треба чекати на виготовлення закордонного паспорта?

Час виготовлення закордонного паспорта в Україні зазвичай займає до 20 днів. Але цей термін може змінюватися в залежності від навантаження конкретного паспортного столу. Рекомендується звернутися до паспортного столу заздалегідь, щоб уточнити точний термін виготовлення.

Какой срок действия загранпаспорта?

Загранпаспорти в Україні видавались на строк дії 10 років. З 1 січня 2015 року вступив в силу закон, за яким загранпаспорти видаватимуться на строк дії 5 років. Таким чином, старі паспорти дійсні до закінчення строку дії, який вказаний в них. Після цього, громадяни повинні отримати новий загранпаспорт з строком дії 5 років.

На какой срок выдают заграничные паспорта в Украине?

Загранпаспорти в Україні зазвичай видавались на строк дії 10 років. Але з 1 січня 2015 року вступив в силу закон, за яким загранпаспорти видаватимуться на строк дії 5 років. Таким чином, громадяни отримують новий загранпаспорт з новим строком дії.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...