Робоче запрошення в Польщу: як оформити та отримати дозвіл на роботу

Date:

Share post:

Процес оформлення та отримання робочого запрошення в Польщу: поради та рекомендації

Шукаєте можливість працювати за кордоном? Тоді вам потрібно буде отримати робоче запрошення в Польщі. Воно є необхідним документом для того, щоб офіційно бути прийнятим на роботу в цій країні. У даній статті ми розповімо вам, як оформити та отримати дозвіл на роботу в Польщі.

Оформлення робочого запрошення відбувається через воєводське бюро по праці. Це єдиний орган, який має повноваження виписувати такі документи. Для отримання робочого запрошення вам необхідно звернутися в бюро з певними документами. Зокрема, вам потрібно мати візовий запрошення та копію робочого договору з польським роботодавцем. Також вам можуть знадобитися інші документи, залежно від вашої ситуації.

Якщо ви ще не знаєте, який візовий тип вам підходить, ми готові вам допомогти. Ви можете звернутися до нас за допомогою нашого воєводського бюро по праці. Наші фахівці нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть оформити візовий тип, який вам потрібен. Не гайте часу, звертайтеся до нас вже сьогодні і ми відповімо на всі ваші питання щодо робочого запрошення в Польщі.

Підготовка до подачі

Якщо ви отримали візове запрошення від польського роботодавця та плануєте оформлення робочого запрошення в Польщу, необхідно добре підготуватися до подачі документів.

Перевірка візового запрошення

При отриманні візового запрошення варто перевірити його на відповідність вимогам оформлення. Перевірте чи вказано в запрошенні всю необхідну інформацію про роботодавця та роботу в Польщі. Також переконайтесь, що запрошення має підпис роботодавця та печатку його компанії.

Якщо візове запрошення відповідає всім вимогам, ви можете приступити до оформлення документів.

Необхідні документи

Перед подачею документів на оформлення робочого запрошення в Польщу, вам потрібно зібрати наступні документи:

 • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
 • Довідку про несудимість;
 • Медичне заключення з медичного центру, який має дозвіл на проведення таких досліджень;
 • Заповнену анкету для отримання робочого запрошення;
 • Фотографії у розмірі 3,5 х 4,5 см;
 • Копію візового запрошення.

Допомога в оформленні

Якщо вам потрібна допомога в оформленні робочого запрошення в Польщу, зверніться до спеціалізованого бюро, яке надає послуги з оформлення документів для роботи за кордоном. Наприклад, ви можете звернутися до Бюро з оформлення робочих запрошень «White Eagle», яке спеціалізується на оформленні робочих запрошень в Польщу для громадян України.

Бюро «White Eagle» працює з року і має великий досвід у сфері оформлення робочих запрошень. Вони надають можливість оформити робоче запрошення в будь-якому воєводстві Польщі, в тому числі і воєводському місті Івано-Франківськ.

Для зв’язку з Бюро «White Eagle» ви можете зателефонувати за номером +38067-123-45-67 або написати в Viber на номер +38063-987-65-43.

Відповідальний співробітник Бюро «White Eagle» допоможе вам з оформленням робочого запрошення та відповість на всі ваші запитання.

Необхідні документи

Для отримання робочого запрошення в Польщу необхідно мати певний перелік документів. Основними документами є:

 • Паспорт, який повинен бути дійсний ще протягом мінімум 6 місяців з моменту виїзду в Польщу.
 • Запрошення від роботодавця, в якому міститься інформація про пропозицію роботи, заробітну плату, умови праці та термін дії запрошення.
 • Додаткова інформація про себе, така як резюме, освіта, досвід роботи, сертифікати та інші документи, що підтверджують вашу кваліфікацію.
 • Медична довідка, яка підтверджує відсутність захворювань, що можуть бути причиною відмови в отриманні робочого запрошення.
 • Фотографії згідно вимог воєводського управління.

Крім того, вам також необхідно буде мати дійсний паспорт та візу для в’їзду в Польщу. Для оформлення візи вам потрібно буде надати такі документи:

 • Запрошення від роботодавця, яке повинно містити інформацію про пропозицію роботи, заробітну плату та умови праці.
 • Заповнену анкету для отримання візи.
 • Фотокартки згідно вимог воєводського управління.
 • Копію паспорта.
 • Підтвердження про наявність коштів на покриття витрат під час перебування в Польщі.

Якщо у вас виникли додаткові питання щодо оформлення робочого запрошення та візи в Польщу, звертайтесь до наших фахівців. Ми спеціалізуємося на оформленні документів для працевлаштування в Польщі та надаємо послуги з отримання робочої візи. Звертайтесь до нас за телефоном +380123456789 або пишіть на електронну пошту [email protected]. Ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам отримати необхідні документи в найкоротші терміни.

Процедура оформлення

Отримати робоче запрошення в Польщу можливо через офіційну процедуру оформлення. Для початку вам необхідно мати візу національна або воєводської категорії.

Оформлення робочої візи може бути здійснено через посольство Польщі, або ви можете звернутися до агенції, яка надає послуги з оформлення візових документів. Також, ви можете самостійно зайнятися цією процедурою.

Робоче запрошення в Польщу: як оформити та отримати дозвіл на роботу

Звертаючись до професійних агентств, ви можете бути впевнені, що ваші документи будуть якісно оформлені, а ви отримаєте всю необхідну допомогу. Такі агенції зазвичай мають багаторічний досвід роботи і знають всі нюанси оформлення.

Якщо вас цікавлять витрати на оформлення робочої візи, вам краще звернутися до конкретної агентції або посольства для отримання інформації про ціни та терміни оформлення. Це може бути різне для кожної категорії візи та різних агентств.

Після отримання робочої візи вам необхідно отримати робоче запрошення від польського роботодавця. Зазвичай, це документ, що містить інформацію про роботодавця, ваші персональні дані, терміни роботи та приблизний заробіток.

Для отримання робочого запрошення вам може бути необхідно заповнити заявку або анкету, яку потрібно буде підписати. Також, роботодавець може звернутися до воєводського управління з питань праці для оформлення цього документа.

Після отримання робочого запрошення ви можете подати документи на отримання робочої візи до посольства Польщі або відправити їх поштою.

Якщо ви бажаєте самостійно зайнятися оформленням робочого запрошення, вам необхідно буде знати всі необхідні документи та процедури, що відбуваються при оформленні.

У разі, якщо ви не маєте достатньо досвіду або не маєте бажання займатися оформленням самостійно, вам рекомендується звернутися до професійних агентств, які нададуть вам необхідну допомогу та консультацію.

Варто зазначити, що процедура оформлення робочого запрошення може зайняти певний час, тому терпляче чекайте на відповідь від роботодавця або посольства.

Щоб отримати додаткову інформацію щодо робочого запрошення в Польщу, можливо, вам буде цікаво ознайомитися зі зразком такого документа. Наприклад, на сайті воєводського управління з питань праці.

Якщо ви цікавляться оформленням робочого запрошення в Польщу з метою працевлаштування, вам рекомендується звернутися до професійних агентств, які займаються цією справою. У такому випадку, ви можете бути впевнені, що ваше запрошення буде якісно оформлене та відправлене.

Для отримання більш детальної інформації щодо оформлення робочого запрошення в Польщу ви можете звернутися до нашої агенції. Ми працюємо вже багато років в цій сфері та готові надати вам якісну допомогу. Якщо вам цікаво, скільки коштує оформлення робочого запрошення в Польщу, тоді телефонуйте або пишіть нам на пошту. Ми будемо раді співпраці з вами.

Очікування рішення

Коли всі документи на роботу в Польщу оформлені і відправлені, вам залишається тільки чекати на рішення. Терміни розгляду можуть залежати від категорії запрошення та воєводської установи, яка його оформляє.

Українці, які мають робочу візу для Польщі, можуть перебувати на території країни протягом 90 днів. Протягом цього періоду, воєводська установа розглядає вашу заявку та приймає рішення про надання дозволу на роботу. Зазвичай, це займає до 30 днів, але терміни можуть бути різними.

Якщо ви хочете дізнатися про стан розгляду вашої заявки, ви можете зателефонувати або написати електронного листа до воєводської установи, яка оформляє ваше запрошення. Процес розгляду може затриматися через велику кількість заявок, але ви обов’язково отримаєте відповідь.

Якщо ви використовуєте послуги агентства або компанії, яка спеціалізується на оформленні робочих запрошень, ви також можете звернутися до них для отримання інформації про статус вашої заявки. Часто такі компанії надають допомогу у процесі отримання дозволу на роботу та можуть відповісти на всі ваші питання.

Якщо ви отримали позитивне рішення та дозвіл на роботу, можна починати готуватися до виїзду до Польщі. У разі негативного рішення, ви також отримаєте повідомлення з поясненнями.

Робоче запрошення в Польщу: як оформити та отримати дозвіл на роботу

Очікування рішення є невід’ємною частиною процесу оформлення робочого запрошення в Польщу. Важливо бути терплячим та впевненим, що все буде добре. Якщо у вас виникли будь-які питання або потрібна додаткова інформація, звертайтеся до воєводської установи або свого агентства.

Отримання дозволу на роботу

Якщо ви цікавитеся працею в Польщі і хочете отримати робоче запрошення, то ми готові надати вам допомогу. Наша компанія співпрацює з польськими роботодавцями і має досвід у оформленні робочих дозволів.

Оформлення робочого запрошення — це складний і відповідальний процес, який вимагає часу та уваги до деталей. Але з нашою допомогою ви зможете швидко та легко оформити дозвіл на роботу в Польщі.

Оформлення робочого запрошення включає наступні етапи:

 1. Заповнення анкети та збір необхідних документів.
 2. Отримання біометричного паспорта.
 3. Оформлення візи.
 4. Подача документів до консульства Польщі.
 5. Очікування вирішення справи та отримання робочого запрошення.

Для оформлення робочого запрошення необхідно мати працевлаштування в Польщі від роботодавця. Воно може бути оформлене через нашу компанію або вами самостійно.

Якщо ви вже маєте робоче запрошення від роботодавця в Польщі, але не знаєте, як його оформити, ми також готові надати вам допомогу. Зверніться до нас, і ми зробимо все необхідне для отримання дозволу на роботу в Польщі.

Робота в Польщі досить популярна серед українців, тому терміни оформлення робочого запрошення можуть варіюватися. Зазвичай вони складають від 1 до 3 місяців. Зверніть увагу, що звичайно робоче запрошення оформлюється на один рік, але його можна продовжити на інший строк.

Наша компанія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Якщо ви цікавитеся отриманням дозволу на роботу в Польщі, звертайтеся до нас в зручний для вас час.

Оформлення робочого запрошення від нашої компанії коштує відповідно до воєводської робочої візи. Точну ціну можна дізнатися від наших фахівців.

Зробити воєводське робоче запрошення в Польщу можливо як в Україні, так і в Польщі. Але краще оформити його в Україні, оскільки цей процес займає менше часу.

Якщо ви хочете отримати дозвіл на роботу в Польщі та вам потрібна допомога у оформленні, звертайтеся до нашої компанії. Ми готові надати вам всю необхідну інформацію та допомогу у отриманні робочого запрошення.

Вопрос-ответ:

Як оформити робоче запрошення в Польщу?

Для оформлення робочого запрошення в Польщу потрібно звернутися до роботодавця, який вам пропонує роботу. Він повинен надати вам заповнену анкету, яку вам потрібно буде підписати. Після цього, роботодавець відправить анкету разом з необхідними документами до відповідних органів в Польщі. Після отримання робочого запрошення ви зможете подати документи на отримання візи у візовий центр або консульство Польщі в Україні.

Що потрібно для отримання дозволу на роботу в Польщі?

Для отримання дозволу на роботу в Польщі потрібно мати дійсний польський робочий запрошення, яке видане вами роботодавцем, а також інші необхідні документи. Зазвичай це паспорт, фотографії, медична довідка, довідка про несудимість та інші документи, вказані в інструкції для отримання дозволу на роботу. Також необхідно оплатити відповідну консульську плату.

Як довго триває процес отримання робочого запрошення в Польщу?

Час отримання робочого запрошення в Польщу залежить від різних факторів, таких як складність процедури оформлення, розгляд документів та інші адміністративні процеси. Зазвичай цей процес займає від кількох тижнів до кількох місяців. Рекомендується зв’язатися з роботодавцем або консультаційним центром, щоб отримати більш точну інформацію про терміни оформлення робочого запрошення.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...