Страховка на річну візу

Міграційні процеси є постійним явищем. З початком глобалізації і розвитком сучасних технологій, комунікація між громадянами різних держав стала набагато простішою. Тепер для того, щоб працевлаштуватися за кордоном не потрібно особливих зусиль, достатньо знань мови та вміння скласти грамотне резюме. Сьогодні, кожен бажаючий може вчитися закордоном, достатньо зв'язатися з навчальним закладом і домовитися про подання документів. Такий розвиток технологій вплинув на збільшення кількості громадян, які працюють і навчаються закордоном.

Як робота, так і навчання – це тривале перебування на території іншої держави, що вимагає відповідної візи. Для її отримання Вам знадобиться страховка на рік для візи. Згідно з міжнародними домовленостями, іноземні громадяни зобов'язані страхувати своє здоров'я під час роботи, подорожей або навчання в інших країнах. У випадках тривалого проживання в іншій державі Вам необхідно оформити страховку на рік.

Страхова компанія Провідна пропонує страховий пакет 365/365, що дозволяє перебувати на території іншої країни протягом цілого року. Страховка на річну візу в першу чергу стане в нагоді студентам і працюючим в іноземних компаніях громадянам, також вона вигідна тим, хто протягом року часто виїжджає за кордон. Страховка на рік ціна поліса становить 918 грн., при цьому страхова сума – 30 тис. євро.

Оформлення страховки на річну візу позбавляє Вас від необхідності повернення додому для продовження страхового поліса і від покупки страховки в іншій державі. Наприклад, страховка на рік ціна в європейських страховиків буде в кілька разів дорожчою, ніж в Україні.

Які документи необхідні при оформленні річної страховки?

В страховий поліс прописуються особисті дані клієнта, тому знадобиться дійсний закордонний паспорт, також потрібно вказати мету поїздки, останній нюанс є важливим. Якщо вказана невідповідна мета подорожі, то страховка може бути анульована. Наприклад, коли в страховому полісі мета поїздки прописана «туризм», а пошкодження були отримані на роботі, то Вам можуть відмовити в компенсації. Тому, вказуйте реальну мету подорожі.

Оформляючи страховку в компанії Провідна ви отримуєте:

 • Страховий поліс, який відповідає міжнародним стандартам
 • Наш агент безкоштовно приїде для укладення договору
 • Оптимальний вибір найкращого страхового пакету

Страховка на рік зручний спосіб заощадити час і гроші.
Для мандрівників в країни ЄС хочемо відзначити, що там діють суворі вимоги до страхових полісів, прийняті документально рішенням ради. Не відповідність страховки європейським нормам, є вагомим аргументом для відмови у видачі візи, а також заборони перетину кордону при наявності документу, що дозволяє в'їзд.

Компанія Провідна довго працює на європейському страховому ринку, прискіпливо ставиться до оформлення документації, тому з нашими страховками завжди все в порядку.

Програми

СТРАХОВКА НА РІК ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН, ЦІНА ЛЬВІВ, ВИБЕРІТЬ ПРОГРАМУ СТРАХУВАННЯ

Акредитована страхова компанія "Провідна", пропонує медичне страхування на рік згідно стандартів консульства в будь-яку країну світу. Компанія включена в списки Візового центру та Консульства Польщі.

Програми

СТРАХОВКА НА РІК ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН, ЦІНА ЛЬВІВ, ВИБЕРІТЬ ПРОГРАМУ СТРАХУВАННЯ

Акредитована страхова компанія "Інтер-Плюс", пропонує медичне страхування на рік згідно стандартів консульства в будь-яку країну світу. Компанія включена в списки Візового центру та Консульства Польщі.

 

Пакет 365/365

918ГРН

 • 365 днів — 918 грн
 • страхова сума 30.000 євро
 • франшиза 50 євро
 • Покриття ЄС
 • Робота в Польщі
ЗАМОВИТИ

Статистика

Доставка поліса кур’єрською службою. 1-2 дня

Відкривай Європу вже Сьогодні!

Відкривай Європу вже Сьогодні!
Зворотній зв'язок

Заповніть форму
для замовлення

  Ваше ім'я та прізвище (обов'язково)
  Контактний номер (обов'язково)
  Ваш e-mail
  Виберіть пакет послуг

  Наш партнер