Польща з 30 березня змінює правила в’їзду

Date:

Share post:

Польща з 30 березня вводить нові обмеження для в’їзду: що варто знати

У зв’язку зі зростанням кількості випадків захворювання на коронавірус, Польща перед в’їздом на свою територію вводить нові обмеження. Тепер для перетину границі потрібно мати певний документ, що засвідчує вакцинацію чи негативний результат тесту на COVID-19. Ця міра призначена для забезпечення безпеки населення та подальшого уповільнення поширення вірусу.

Згідно з новими положеннями, в’їзд на територію Польщі може бути заборонений для осіб, які не мають необхідних документів. Перед перетином кордону громадяни повинні заповнити спеціальну форму на сайті govpl, в якій вони мають вказати свою мету приїзду та надати необхідні документи. Це може бути сертифікат про вакцинацію, негативний результат ПЛР-тесту або інший документ, що підтверджує відсутність коронавірусу.

Польща з 30 березня змінює правила в'їзду

Важливо зазначити, що ці обмеження стосуються тільки громадян країн, що входять в Шенгенську зону. Польща вводить такі правила в’їзду в рамках реалізації закону та відповідно до розпорядження уряду. Кожна людина, яка планує в’їзд в Польщу, має бути свідома своєї відповідальності та розуміти умови перетину кордону в умовах епідемії.

Пересечение границы з Польщою

У зв’язку з поширенням коронавірусної епідемії, Польща встановила нові правила в’їзду в країну, які набудуть чинності з 30 березня 2021 року. Залежно від цілей перетину кордону та країни походження, необхідно знати певні вимоги та мати необхідні документи.

Правила для громадян Польщі та осіб, які постійно проживають в Польщі

Громадяни Польщі, а також особи, які постійно проживають в Польщі та перетинають кордон з метою освіти, роботи, медичної допомоги, ділових справ, догляду за близькими людьми та інших обґрунтованих причин, зобов’язані мати при собі певні документи:

 • документ, що підтверджує ціль перетину кордону;
 • сертифікат або довідка про отримання негативного результату тесту на COVID-19, здійсненого не раніше, ніж за 48 годин до перетину кордону;
 • додаткові документи, визначені Міністерством Здоров’я Польщі або відповідними міністерствами.

Для громадян Польщі та осіб, які постійно проживають в Польщі, які перетинають кордон з інших причин, таких як туризм чи відпочинок, діють інші правила. Для них необхідно:

 • мати при собі сертифікат або довідку про отримання негативного результату тесту на COVID-19, здійсненого не раніше, ніж за 48 годин до перетину кордону;
 • пройти самоізоляцію протягом 10 днів з моменту прибуття до Польщі;
 • зареєструватися на веб-сайті Головного Інспекторату Здоров’я та заповнити декларацію про здоров’я.

Правила для іноземців

Іноземці, які мають дозвіл на проживання чи роботу в Польщі, можуть в’їжджати без обмежень. Для перетину кордону вони повинні мати:

 • документ, що підтверджує ціль перетину кордону;
 • сертифікат або довідку про отримання негативного результату тесту на COVID-19, здійсненого не раніше, ніж за 48 годин до перетину кордону;
 • додаткові документи, які можуть знадобитися для підтвердження права на проживання чи роботу в Польщі.

Іноземці, які не мають дозволу на проживання чи роботу в Польщі, заборонені на перетин кордону. Зокрема, заборону стосується туристичних подорожей та відпочинку.

При перетині кордону з Польщею необхідно мати при собі необхідні документи та дотримуватися усіх вимог, встановлених Польським урядом. Будьте відповідальними та дотримуйтеся правил безпеки, щоб уникнути поширення COVID-19.

stopka govpl

У зв’язку з посиленням епідеміологічної ситуації пов’язаної з коронавірусом, Польська Республіка вводить нові правила в’їзду в країну. Згідно з розпорядженням уряду і Міністерства внутрішніх справ, з 30 березня будуть змінені умови перетину кордону і необхідні документи.

Нові положення

З 30 березня для перетину кордону Польші необхідно мати такі документи:

1 2
Для громадян Польщі — документи, що посвідчують особу
Для громадян Шенгенської зони — документи, що посвідчують особу
Для громадян інших країн — документи, що посвідчують особу та візу або дозвіл на працевлаштування

Важливо знати

Всі громадяни, які перетинають кордон з Польщею, зобов’язані мати цифровий сертифікат підтвердження негативного тесту на коронавірус. Цей сертифікат можна отримати після здійснення тестування, а також замовити його через пошту. Інформацію про процедуру та строки отримання сертифікату можна знайти на офіційному сайті govpl.

Також важливо знати, що європейські дані про негативний тест на коронавірус будуть передаватися органам охорони здоров’я Польщі з метою господарського, статистичного та наукового аналізу. Ці дані будуть зберігатися протягом 30 днів з моменту перетину кордону.

Крім того, громадяни країн Шенгенської зони та Швейцарії, які перебувають в Польщі на карантині з моменту перетину кордону, можуть перетнути кордон з метою повернення на територію своєї країни. Таке перетинання кордону можливе лише за наявності офіційного розпорядження відповідного голови місцевої адміністрації.

Щодо пересування осіб з кораблів, військового персоналу та осіб, які перебувають в зоні карантину, будуть створені окремі положення, які регулюватимуть таке перетинання кордону.

Звертаємо вашу увагу на те, що в разі перетинання кордону Польщі без необхідних документів і сертифікату підтвердження негативного тесту на коронавірус, особа несе відповідальність у відповідності до законодавства країни.

Ми нагадуємо, що ця інформація актуальна на дату публікації статті і може змінюватися в залежності від розпоряджень уряду та Міністерства внутрішніх справ Польщі.

Коронавірус

З 30 березня Польща змінює правила в’їзду, що стосуються перетину кордону через карантинні обмеження відносно поширення COVID-19. За новими правилами, що вводить польське уряд, особи, які перетинають кордон Польщі з країн Шенгенської зони, повинні мати необхідні документи, що підтверджують їх місце проживання, ціль в’їзду та конкретні обставини, які вимагають їх присутності в Польщі.

Зокрема, для в’їзду в країну необхідно мати заповнену та підписану декларацію про здоров’я, яка свідчить про відсутність COVID-19. Також у випадку, якщо особа не є громадянином Європейського Союзу, вона має мати спеціальну візу або дозвіл на проживання в Польщі.

Згідно з розпорядженнями уряду Польщі, в’їзд в країну забороняється особам, які мають позитивний результат тесту на COVID-19 або перебувають на карантині. Також потрібно враховувати, що дані правила можуть змінюватися в залежності від ситуації з епідемією в Польщі та інших країнах Шенгенської зони.

Умови для перетину кордону

У разі перетину кордону Польщі необхідно мати при собі наступні документи:

 • Паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
 • Декларацію про здоров’я, заповнену та підписану;
 • Документи, що підтверджують місце проживання в Польщі та ціль в’їзду;
 • У разі необхідності — візу або дозвіл на проживання в Польщі.

Також варто звернути увагу на те, що з 3 грудня 2021 року в’їзд в Польщу може бути дозволений для осіб, які мають сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 або отримали негативний результат тесту на коронавірус. За додатковою інформацією можна звертатися до Посольства Республіки Польща в Україні або переглядати офіційну веб-сторінку Посольства.

Важливо знати

У зв’язку з поширенням COVID-19 та відповідальністю за охорону здоров’я населення, Польща прийняла рішення ввести карантинні обмеження на своїй території. Враховуючи це, перевезення осіб через граничні пункти пропуску можуть здійснюватися з обмеженнями та за наявності необхідних документів.

З метою забезпечення безпеки та виконання вимог законодавства, Польща встановила додаткові обмеження для перетину кордону в умовах епідемії коронавірусу. Особам, які перетинають кордон Польщі, слід бути готовими до можливості перевірок соціальних мереж, електронної пошти та інших джерел даних, які знаходяться в руках польських органів влади.

Згідно з встановленими положеннями, Польща має право відмовити у в’їзді до країни особам, які не відповідають вимогам та не мають необхідних документів. Перед перетином кордону важливо ознайомитися з умовами та вимогами в’їзду, щоб уникнути проблем із в’їздом до Польщі.

Для отримання додаткової інформації та уточнення правил перетину кордону можна відвідати офіційну веб-сторінку Посольства Республіки Польща в Україні (govpl) або звернутися до компетентних органів.

Кому дозволено перетинати кордон в умовах воєнного стану

З 30 березня 2022 року Польща вводить обмеження на перетин кордонів в умовах воєнного стану. Проте деяким категоріям осіб все ж буде дозволено перетинати кордон з метою забезпечення важливих потреб суспільства. Про це повідомляє Міністерство Внутрішніх Справ Польщі.

Категорії осіб, яким дозволено перетинати кордон

Згідно з повідомленням Міністерства, до категорій осіб, яким дозволено перетинати кордон, належать:

 • Особи, які в’їжджають до Польщі з метою виконання обов’язків служби в органах охорони порядку та безпеки країни.
 • Особи, які перетинають кордон з метою забезпечення функціонування важливих сфер суспільства, включаючи медичний персонал, працівників поштового зв’язку та перевезень, а також інші категорії осіб, визначені урядом.
 • Особи, які перетинають кордон з метою виконання професійних або службових обов’язків в інших країнах членах Європейського Союзу або Швейцарії.
 • Особи, які перетинають кордон з метою забезпечення необхідних потреб громадян Польщі, включаючи випадки згідно з міжнародними договорами.
 • Особи, які виїжджають з Польщі з метою виконання професійних або службових обов’язків в інших країнах членах Європейського Союзу або Швейцарії.

Необхідні документи та умови

Для перетину кордону у військових умовах, особам потрібно мати документи, які підтверджують їхню приналежність до дозволених категорій. Також, усі особи мають відповідати вимогам, пов’язаним з боротьбою з епідемією COVID-19, включаючи обов’язкове проходження тестів та вакцинацію.

Міністерство Внутрішніх Справ Польщі звертає увагу, що перетин кордону в умовах воєнного стану потребує особливого понимання та визначення відповідальності. Проте, це виконується з метою забезпечення безпеки та захисту громадян Польщі в умовах надзвичайного стану.

Вопрос-ответ:

Які правила в’їзду в Польщу зміняться з 30 березня?

З 30 березня Польща змінює правила в’їзду. Для в’їзду в країну потрібно мати на руках всі необхідні документи.

Які документи потрібно мати на руках для в’їзду в Польщу?

Для в’їзду в Польщу потрібно мати на руках всі необхідні документи. Наприклад, паспорт, візу, довідку про вакцинацію та інші документи, що підтверджують мету подорожі.

Польща з 30 березня змінює правила в'їзду

Хто має дозвіл перетнути кордон в умовах воєнного стану в Польщі?

Умови перетину кордону в умовах воєнного стану в Польщі можуть бути обмежені. Дозвіл на перетин кордону може бути наданий особам з особливими дозволами, дипломатам та іншими особам, які мають необхідні документи та дозволи.

Як перетнути кордон з Польщею?

Для перетину кордону з Польщею потрібно мати на руках всі необхідні документи та дозволи. В залежності від ситуації, можуть бути введені додаткові обмеження або вимоги. Варто уточнити актуальну інформацію на офіційному веб-сайті stopka.gov.pl.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...