Польща спрощує отримання Карти поляка для українців: новини та важлива інформація

Date:

Share post:

Полша спрощує процедуру отримання Карти поляка для українців: оновлення та ключова інформація

У Польщі відбулися зміни в процедурі отримання Карти поляка для українців. Воєводські управління запровадили нові правила, що спрощують цей процес та забезпечують більше інформації. Тепер українці, які мають бажання отримати Карту поляка, можуть раніше розраховувати на допомогу та відомості щодо процедури.

Згідно з новими правилами, тепер необхідно лише подати документи відомого переліку, зокрема паспорт та свідоцтво про народження. Також є можливість подати заявку онлайн на отримання Карти поляка. Воєводські управління також стандартизували умови отримання картки, що полегшить процес заявки та допоможе уникнути непотрібних запитань під час співбесіди в консульстві.

За інформацією, отриманою від українського консульства в Польщі, Карта поляка тепер може бути подана понад 18-річним українцям, які мають бажання працювати або навчатись в Польщі. Для цього потрібно подати заявку на отримання Карти поляка до 31 липня цього року. Варто зауважити, що термін дії Карти поляка складає 10 років, що дає можливість українцям легше працювати та навчатись в Польщі.

Щоб отримати Карту поляка, необхідно також підготувати документи, які підтверджують родинні зв’язки з Польщею, документи, які свідчать про належність до польської діаспори, а також документ, який підтверджує знання польської мови на відповідному рівні. Детальнішу інформацію щодо документів та умов отримання Карти поляка можна знайти на офіційних сайтах воєводських управлінь.

Важливо відзначити, що нові правила стосуються тільки отримання Карти поляка, а не власне отримання польського громадянства. Карта поляка надає певні привілеї та можливості для українців, які мають бажання працювати або навчатись в Польщі, але не надає громадянства.

Українцям спростили процедуру отримання «Карти поляка» які тепер умови і як подати документи

Щодо отримання «Карти поляка», які тепер умови і як подати документи, відомо, що Польща спростила процедуру отримання картки для українців. Тепер умови подачі документів стандартні і допомогу можна отримати у воєводських консульствах в Україні.

Записатись на отримання «Карти поляка» можна в Малопольському воєводстві, де щодо процедури подачі документів більше відомо. Також відомо, що умови отримання картки поляка тепер спростили, і її можуть отримати українці, які мають польське коріння.

Для отримання картки поляка треба подати документи, які підтверджують походження від поляка. Термін отримання картки становить понад два роки, тому варто підготуватись заздалегідь і записатись на співбесіду.

Умови отримання картки поляка в Польщі тепер стали більш доступними для українців. Також відомо, що українці можуть отримати допомогу від Воєводського Консульства Польщі в Україні.

Для проходження процедури отримання картки поляка необхідно мати певний пакет документів. Зокрема, треба мати паспорт громадянина України, довідку про родинні зв’язки з поляками, а також документ, що підтверджує знання польської мови. Таке документи можуть бути документами, виданими на території Польщі, або документами, виданими українськими органами іноземних справ.

Документи, необхідні для отримання «Карти поляка» Документи, що підтверджують походження від поляка Документи, що підтверджують знання польської мови
Паспорт громадянина України Довідка про родинні зв’язки з поляками Документи, видані на території Польщі
Документи, видані українськими органами іноземних справ

За отримання «Карти поляка» на території Польщі необхідно заплатити 100 злотих. Також відомо, що умови отримання картки поляка можуть змінюватись, тому для отримання актуальної інформації рекомендується звернутись до воєводських консульств.

Також варто зазначити, що раніше українці могли отримати «Карту поляка» тільки як допомогу у воєводських консульствах, але тепер процедуру отримання картки поляка можна пройти в будь-якому воєводстві Польщі.

Отже, якщо ви маєте польське коріння, і цікавитесь отриманням «Карти поляка», читайте документи, підготуйте необхідну інформацію і документи, та звертайтесь до воєводських консульств для отримання усієї необхідної інформації та проходження процедури отримання «Карти поляка».

Що таке Карта поляка

Щоб отримати Карту поляка, умови подачі та процедуру було спрощено. Тепер українцям не потрібно більше записуватись у воєводських органах Польщі, щоб подати документи. Замість цього, українці можуть подати документи тільки до консульства Польщі в Україні.

Стандартним терміном отримання Карти поляка є 3 місяці з моменту подачі документів. Однак, залежно від ситуації та кількості заявок, термін може змінюватись. За отримання Карти поляка потрібно заплатити 100 злотих.

Документи, які потрібно підготувати для отримання Карти поляка, включають: паспорт, фотографії, довідку про походження, свідоцтво про народження та інші документи. Перелік документів може змінюватись залежно від вимог консульства та індивідуальних ситуацій.

Українським громадянам також потрібно пройти співбесіду в консульстві, де будуть перевірятись знання польської мови та знання про польську культуру та історію. Співбесіда може проводитись у формі запитань і відповідей або в усній формі.

Польща простоїла процес отримання Карт поляка для українців, щоб залучити більше людей до програми та надати допомогу українським громадянам, які мають польські коріння. За додатковою інформацією щодо отримання Карти поляка, рекомендуємо звернутись до консульства Польщі в Україні.

Як подати документи в Малопольському воєводстві

Українцям, які бажають отримати Карту поляка, треба подати документи в Малопольському воєводстві. Що потрібно знати про процедуру подачі документів та умови отримання Карти поляка в Польщі? Для отримання детальної інформації щодо подачі документів та правил отримання Карти поляка в Малопольському воєводстві, читайте далі.

Де подати документи?

Для отримання Карти поляка у Малопольському воєводстві ви можете звернутися до воєводського консульства. Також, відомо, що тепер умови отримання Карти поляка спростили. Якщо раніше треба було записатись на співбесіду, то тепер це не потрібно. Ви можете просто подати свої документи в Малопольському воєводстві.

Які документи треба підготувати?

Для отримання Карти поляка в Малопольському воєводстві вам потрібно мати такі документи:

 • Заповнена анкета на отримання Карти поляка;
 • Документи, що підтверджують ваше походження від поляка (свідоцтво про народження, шлюб, тощо);
 • Документи, що підтверджують ваше громадянство (паспорт);
 • Документи, що підтверджують ваше постійне проживання в Україні (місцева реєстрація, витяг з реєстру населення);
 • Документи, що підтверджують вашу освіту та знання польської мови;
 • Фотокартки;
 • Вартість картки поляка — 340 злотих.

Термін отримання Карти поляка в Малопольському воєводстві становить приблизно 3-4 місяці. Про воєводські умови та допомогу у отриманні Карти поляка більше інформації можна дізнатись у воєводському консульстві.

Таке полегшення про отримання Карти поляка в Малопольському воєводстві дозволяє українцям швидше та простіше отримати карту поляка та мати більше можливостей у Польщі.

Читайте також:

Умови та процедура отримання Карти поляка для українців

Як отримати Карту поляка в Польщі: важлива інформація

Польща спрощує отримання Карти поляка для українців: новини та важлива інформація

Допомога у отриманні Карти поляка для українців в Польщі

Що відомо про карту поляка в Україні: правила та умови

Малопольське воєводство спростило процедуру отримання Карти поляка

Російська Польща: як отримати Карту поляка для українців

Як записатись на співбесіду для отримання Карти поляка

Що відомо про документи для отримання Карти поляка в Польщі

Важлива інформація щодо отримання Карти поляка воєводських консульств

Які документи потрібно підготувати для отримання Карти поляка

Умови подачі документів для отримання Карти поляка в Україну

Термін дії Карти поляка тепер більше 10 років

Які документи треба підготувати

Для отримання Карти поляка українцям потрібно відповідати деяким умовам і подати необхідні документи. За раніше чинними умовами період подачі документів на карту поляка був обмежений з 1 січня до 31 березня кожного року. Тепер же умови отримання значно спрощені, і ви можете подати документи в будь-який час.

Основні документи, які потрібно підготувати для отримання Карти поляка, включають:

 • Заповнену заяву на отримання Карти поляка;
 • Копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;
 • Довідку про наявність польських коренів або зв’язків з Польщею;
 • Довідку про освіту або роботу в Польщі;
 • Фотографії у стандартному форматі;
 • Документи, що підтверджують спорідненість з особою, яка вже отримала Карту поляка.

Також можуть бути вимоги щодо подачі додаткових документів, залежно від воєводства, в якому ви подаєте заяву. Щоб дізнатись більше інформації про процедуру отримання Карти поляка, читайте на офіційному веб-сайті консульства Польщі в Україні.

Термін отримання Карти поляка зазвичай становить від 6 до 12 місяців. Таке тривале очікування пов’язане з багатотисячним числом заявок, які подаються щорічно.

Записатись на співбесіду та підготувати всі необхідні документи можна в консульстві Польщі або в воєводських центрах у Польщі.

З відомої інформації також відомо, що уряд Польщі спростив процедуру отримання Карти поляка для українців, зокрема зменшивши плату за карту з 340 до 50 злотих. Також збільшений термін дії карти з 3 до 10 років.

Який період дії Карти поляка

Зараз українцям може бути видана Карта поляка на 10 років, якщо вони відповідають стандартним умовам та правилам. Таке положення вступило в дію з 1 липня 2020 року.

Умови отримання Карти поляка

Щоб отримати Карту поляка, українцям потрібно подати документи в консульстві Польщі на території України. Для цього треба записатись на співбесіду, підготувати необхідні документи та здати російську мову.

Основні документи, які треба мати для отримання Карти поляка:

 1. Паспорт (дійсний на момент подачі заяви);
 2. Документ про походження (свідоцтво про народження, шлюб тощо);
 3. Документи про освіту (диплом, атестат);
 4. Документи про місце проживання (реєстрація);
 5. Фотографії у розмірі 35х45 мм;
 6. Довідка про відсутність судимостей;
 7. Інші документи, що можуть бути вимогами воєводського управління.

Також треба бути готовим до оплати вартості Карти поляка, яка становить понад 100 злотих.

Малопольське воєводство та дії на період 10 років

Важливо відзначити, що стандартний період дії Карти поляка — 10 років. Проте, термін дії Карти поляка може бути скорочений, якщо воєводське управління прийме відповідну постанову. На даний момент відомо, що в Малопольському воєводстві Карту поляка видають на 3 роки з можливістю подальшого продовження.

Загальна інформація про отримання Карти поляка більше доступна в консульствах Польщі на території України. Для отримання більш детальної інформації про умови та процедуру отримання Карти поляка, рекомендуємо звертатись до відповідних консульських установ.

Отримати Карту поляка — це можливість для українців отримати допомогу від польської держави і забезпечити собі більш комфортні умови проживання в Польщі.

Вопрос-ответ:

Який період дії Карти поляка?

Карта поляка діє протягом 10 років.

Польща спрощує отримання Карти поляка для українців: новини та важлива інформація

Які документи треба підготувати для отримання Карти поляка?

Для отримання Карти поляка потрібно підготувати такі документи: копію паспорта, заповнену анкету, фотокартку, докази про походження (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), докази про знання польської мови (сертифікат або інші докази), довідку про відсутність судимості.

Як і де подати документи на Карту поляка в Польщі?

Документи на отримання Карти поляка можна подати в консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні або в пунктах прийому документів, які знаходяться в різних містах України.

Де записатись на співбесіду щоб подати документи в Польщі?

Для запису на співбесіду і подачі документів в Польщі можна звернутися до консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні або до пунктів прийому документів, які знаходяться в різних містах України.

Українцям спростили процедуру отримання «Карти поляка» які тепер умови і як подати документи?

Українцям спростили процедуру отримання Карти поляка. Тепер для подачі документів потрібно записатись на співбесіду у консульському відділі Посольства Республіки Польща в Україні або в пунктах прийому документів. Документи можна подати особисто або надіслати поштою.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...