Польща продовжила безвіз через карантин: оновлення та важлива інформація

Date:

Share post:

Польща продовжує безвізовий режим під час карантину: оновлення та важлива інформація для українців

Українські громадяни, які планують відвідати Польщу, мають прекрасну новину — уряд цієї країни офіційно продовжив безвізовий режим для українців на час епідемічної ситуації. Це дозволить українцям продовжувати свої поїздки та займатися роботою в Польщі та інших країнах Шенгенської зони.

Згідно з рішенням уряду, безвізовий режим буде продовжено до офіційного закінчення карантину. Таким чином, українці, які перебувають на законних підставах в Польщі або будь-якій іншій країні Шенгенської зони, зможуть легально перебувати на території цих країн без візи до закінчення карантину.

Однак, варто пам’ятати про те, що умови безвізового перебування можуть бути змінені без попередження. Тому будьте постійно уважні до офіційних оновлень і рекомендацій, що надаються українським громадянам, які перебувають за кордоном.

Якщо ви плануєте подовжити своє безвізове перебування в Польщі, вам потрібно подати заяву про продовження цього терміну. Для цього ви можете скористатися електронним порталом, який спеціально створений для подачі таких заяв. Детальну інформацію про складання та подачу заяви ви знайдете на офіційному веб-сайті Національної служби безвізового режиму Польщі.

Важливо також зазначити, що українці, які перебувають за кордоном на законних підставах, мають право на отримання легального статусу в Польщі на основі праці чи навчання. Для цього необхідно мати всі необхідні документи та заяви, які підтверджують ваші основи перебування в Польщі. Детальну інформацію щодо оформлення легального статусу на основі праці або навчання ви можете знайти на офіційному веб-сайті Національної служби безвізового режиму Польщі.

У підсумку, безвізовий режим для українців продовжено в Польщі на час епідемічної ситуації. Це дозволяє українським громадянам займатися роботою та перебувати на території Польщі та інших країн Шенгенської зони без візи до закінчення карантину. Не забувайте про необхідність отримання правового статусу на основі праці або навчання, якщо ви плануєте тривале перебування в Польщі. Будьте уважними до офіційних оновлень та рекомендацій і забезпечуйте собі безперебійний і безвізовий в’їзд в Польщу!

Продовження безвізового режиму для громадян України під час карантину

Польща продовжила безвізовий режим для громадян України протягом карантину, що стало хорошою новиною для українських туристів та фахівців. Це означає, що українці можуть залишатися в Польщі без візи протягом певного часу, навіть за часів епідемії коронавірусу.

Якщо ви плануєте приїхати до Польщі як турист або знайти роботу, вам не потрібно отримувати візу. Ви можете безперешкодно перетинати українсько-польську кордон з метою легального пребування в Польщі.

Продовження безвізового режиму для українців на основі безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом діє на протязі 90 днів. Цей термін можна продовжити після отримання необхідних документів та заяви про продовження перебування в Польщі. Процедура продовження зазвичай займає кілька тижнів.

Для тих, хто вже перебуває в Польщі та має намір продовжити свій термін перебування, важливо звернути увагу на те, що терміни продовження можуть бути обмежені у зв’язку з епідемією коронавірусу. Час, який можна перебувати в Польщі після введення епідемічного стану, буде визначатися окремо і може залежати від різних факторів.

Для тих, хто має намір працювати в Польщі, пропонуємо ознайомитися з програмою «Дозвіл на роботу». Ця програма надає можливість отримати дозвіл на роботу в Польщі для українських громадян. Для отримання дозволу на роботу потрібно мати працевлаштування в польській компанії та відповідні документи.

Залишайтесь в курсі оновлень стосовно безвізового режиму для громадян України в Польщі, та дотримуйтесь всіх правил та умов перетину кордону. Будьте поінформовані та дізнавайтесь про всю важливу інформацію, щоб ваше перебування в Польщі було комфортним та безпечним.

Воеводства Сроки пребывания
Від 1 до 15 днів 5
Від 16 до 30 днів 15
Від 31 до 90 днів 30

Нові правила та обмеження для в’їзду в Польщу

У зв’язку з пандемією COVID-19 Польща встановила деякі нові правила та обмеження для в’їзду в країну. Якщо ви плануєте візит до Польщі, будьте готові до того, що вам можуть знадобитися деякі документи та відповідні обмеження.

Одним з основних обмежень є обов’язкове наявність легального підтвердження пребування в Польщі. Це може бути візова програма, діюча на основі співробітництва між Україною та Польщею. Якщо ви не маєте такого документа, то вам потрібно мати інший документ, що підтверджує цілі вашого візиту (наприклад, запрошення на роботу в одному з полів Польщі).

Також важливо враховувати, що тривалість перебування в Польщі обмежена. Зараз максимальний термін перебування становить 90 днів. Якщо ви плануєте перебувати в Польщі більше цього терміну, вам необхідно буде звернутися за допомогою до відповідного органу.

Також не забувайте, що вам необхідно мати дійсний паспорт, який буде чинним протягом всього терміну перебування. Офіційно термін дії паспорту повинен бути не менше ніж 3 місяці від дня виїзду з Польщі.

Зверніть увагу, що у зв’язку зі змінами в епідеміологічній ситуації країна може встановлювати додаткові обмеження та вимоги для в’їзду. Тому перед поїздкою та плануванням візиту в Польщу рекомендується перевірити актуальну інформацію на офіційних інформаційних ресурсах.

Основа перебування Скільки днів можна перебувати
Візова програма між Україною та Польщею До 90 днів
Запрошення на роботу в Польщі До 90 днів
Інші цілі візиту До 90 днів

Враховуйте всі ці обмеження та правила, щоб уникнути неприємних ситуацій та подовжити свій візит в Польщу на законних підґрунтях.

Відновлення туристичного руху та безпека під час поїздок

Польща продовжує дію безвізового режиму для громадян України, навіть у період епідемічної ситуації. Таке рішення було прийняте на основі підтримки та допомоги польського уряду. Відновлення туристичного руху та безпека під час поїздок є важливими питаннями, які стосуються багатьох плануючих виїзд за кордон українців.

Українці, які планують відвідати Польщу, можуть перевірити актуальну інформацію на порталі visitukrainetoday. Там знаходиться важлива інформація про терміни перебування, вимоги до документів, а також інші оновлення та зміни, пов’язані з продовженням безвізового режиму.

Для в’їзду до Польщі громадяни України мають мати при собі дійсний паспорт і, в разі необхідності, додаткові документи, такі як запрошення від польської сторони або документи, що підтверджують мету візиту.

Також важливо зазначити, що продлення строку перебування в Польщі можливе на основі подачі заявлення до польських органів і буде розглядатися відповідно до законодавства країни. За додатковою інформацією про продовження строку візи можна звернутися до офіційного представництва Польщі в Україні.

Під час перебування на території Польщі, будьте уважними до всіх правил та рекомендацій, пов’язаних з епідемічною ситуацією. Пам’ятайте про необхідність дотримуватися правил соціальної дистанції, носіння масок та інших заходів безпеки.

Оновлення та важлива інформація про відновлення туристичного руху та безпеку під час поїздок до Польщі можуть становити основу для планування подорожі та підготовки необхідних документів. Якщо ви плануєте відвідати цю країну, не забудьте ознайомитися з офіційними інформаційними джерелами та рекомендаціями для путешествующих.

Залишайтеся в безпеці та дотримуйтеся правил під час вашого перебування за кордоном!

Необхідна документація для пребування в Польщі

Як вам відомо, Польща продовжила безвізовий режим для українців під час карантину. Це означає, що ви можете легально перебувати на території Польщі без візи, проте вам все ще потрібна певна документація.

Польське приглашення

Для українців, які планують тривале перебування в Польщі, потрібно мати польське приглашення. Це офіційний документ, який ви отримуєте від вашого польського запрошувача, такого як родина, друзі або роботодавець. Польське приглашення підтверджує вашу мету візиту та тривалість перебування в Польщі.

Документи, необхідні для подорожі

Для короткотермінового перебування в Польщі (до 90 днів) вам зазвичай не потрібна віза. Однак, щоб уникнути проблем при в’їзді в Польщу, вам слід мати наступну документацію:

  • Паспорт, який дійсний ще протягом щонайменше 3 місяців з моменту планованого виїзду з Польщі;
  • Докази фінансової стабільності, такі як банківські виписки, кредитні картки або готівка;
  • Медичне страхування, яке покриває вартість невідкладної медичної допомоги та евакуації в разі необхідності;
  • Бронювання готелю або іншого місця проживання;
  • Докази мети вашої подорожі, наприклад, запрошення на конференцію або квитки на захід;
  • Додаткова документація, яка може бути вимогами для конкретного типу візиту (наприклад, дозвіл на роботу, студентська картка тощо).

Будьте уважними і переконайтеся, що ви маєте всі необхідні документи до моменту виїзду в Польщу.

Польща продовжила безвіз через карантин: оновлення та важлива інформація

Як продовжити легальне перебування в Польщі

У зв’язку з карантином, багато українців, які перебувають в Польщі, мають питання щодо продовження свого легального перебування. Нижче ми розглянемо основні способи продовження пребування в Польщі та надамо вам корисну інформацію.

1. Продовжити перебування на підставі візи

Якщо у вас є робоча або студентська віза, ви можете продовжити своє перебування в Польщі шляхом подачі заяви на продовження візи. Зверніться до відповідних відділів з імміграційних питань для отримання додаткової інформації.

2. Отримати дозвіл на працю

Якщо ви бажаєте продовжити перебування в Польщі на основі роботи, вам потрібно отримати дозвіл на працю. Для цього зверніться до служби зайнятості вашого воєводства і отримайте всю необхідну інформацію.

3. Запросити на постійне місце проживання

Якщо ви маєте родичів або близьких, які постійно проживають в Польщі, ви можете подати запит на отримання постійного місця проживання на основі родинних зв’язків. Для цього зверніться до відповідного воєводства.

4. Подати запит на продовження перебування на основі працевлаштування

Якщо ви отримали працю в Польщі і маєте робочий контракт, ви можете подати запит на продовження перебування на основі працевлаштування. Зверніться до служби зайнятості вашого воєводства для отримання додаткової інформації.

Якщо ви потребуєте конкретної допомоги або інформації щодо продовження легального перебування в Польщі, рекомендуємо звернутися до офіційних органів та порталів, які надають інформаційну підтримку для іноземців.

Нагадуємо, що в зв’язку з епідемією COVID-19, станом на офіційний момент, Польща подовжила безвізовий режим для громадян України. Однак, бажаючим продовжити своє перебування в Польщі на більш тривалий термін, рекомендуємо ознайомитися з оновленнями і важливою інформацією щодо безвізового режиму на офіційних веб-сайтах Міністерства закордонних справ Польщі та інших відповідних органів.

Надаємо лише загальну інформацію і не несемо відповідальності за актуальність і правильність наданої інформації. Звертайтеся до офіційних джерел і органів для отримання детальної інформації та консультацій.

Вопрос-ответ:

Які нові правила для в’їзду в Польщу під час карантину?

Нові правила для в’їзду в Польщу під час карантину передбачають обов’язкову самоізоляцію на 10 днів для всіх осіб, які приїжджають з України. Також необхідно мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не раніше ніж за 48 годин до в’їзду. Ці правила стосуються як громадян Польщі, так і іноземців.

Польща продовжила безвіз через карантин: оновлення та важлива інформація

Чи можна в’їхати в Польщу без ПЛР-тесту?

Ні, без ПЛР-тесту в’їхати в Польщу неможливо. Згідно з новими правилами, всі особи, які приїжджають з України, повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не раніше ніж за 48 годин до в’їзду. Це обов’язкова вимога для всіх громадян, незалежно від громадянства та цілей подорожі.

Як довго триває самоізоляція в Польщі?

Самоізоляція в Польщі триває 10 днів. Це означає, що всі особи, які приїжджають з України, повинні залишатися на самоізоляції впродовж цього періоду. В ході самоізоляції заборонено виходити з помешкання, крім випадків, коли це необхідно для отримання медичної допомоги або здійснення інших виняткових ситуацій.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...