Нові правила перетину кордону Польщі: що варто знати

Date:

Share post:

Оновлені правила перетину кордону Польщі: що необхідно знати перед поїздкою

Українцям, які планують виїзд до Польщі, обов’язково потрібно знати про нові правила перетину кордону. Так як данна країна є однією з найпопулярніших туристичних напрямків для українців, варто ознайомитися з усіма необхідними вимогами та умовами для безпроблемного перетину границі.

Нові правила перетину кордону Польщі: що варто знати

Основні правила для українців, які планують виїхати в Польщу, полягають у наявності необхідних документів та отриманні необхідного статусу. Для отримання статусу, а також для отримання всієї необхідної інформації, можна звернутися до професіоналів або скористатися допомогою інформаційного порталу visitukrainetoday.com.

Польща, як і будь-яка інша країна, має свої власні правила перетину кордону. Для того, щоб правильно перетнути кордон, необхідно знати всі необхідні процедури та мати при собі всі необхідні документи. Пересічь границю можна через пункти пропуску, які відкриті для путешествующих. За додатковою інформацією про перетин кордону в Польщу можна звернутися на сайті visit-ukraine-today.com.

Хто може подорожувати?

Для українців, які планують відвідати Польщу, є деякі нові правила, які варто знати. Щоб виїхати за кордон, вам знадобиться український заграничний паспорт. Якщо ви його втратили, зверніться до фахівця для отримання допомоги.

Для отримання візового статусу в Польщі вам також буде потрібно мати декларацію про те, що ви плануєте відвідати країну. Обов’язково подивіться на офіційному порталі «Visit Ukraine Today» перелік необхідних документів для отримання візи.

Що стосується в’їзду в Польщу, то українці, які мають постійне місце проживання в Україні, зможуть в’їхати до країни без візи на певний період часу. Однак, вам необхідно мати документи, що підтверджують цей статус.

Також варто зазначити, що нові правила перетину кордону в Польщі передбачають введення обов’язкового карантину та тестування на COVID-19. Перевірте останнє оновлення на офіційному порталі «Visit Ukraine Today», щоб бути в курсі актуальної інформації про в’їзд в Польщу.

Якщо ви плануєте подорожувати до Польщі іншими цілями, будьте готові до того, що можуть знадобитися додаткові документи і дозволи. Наприклад, для туристів необхідно мати готельну бронювання та страховку. Перед виїздом обов’язково ознайомтеся з вимогами для планування подорожі.

Отже, якщо ви плануєте відвідати Польщу, важливо правильно підготуватися та мати всі необхідні документи. Перевірте оновлену інформацію на офіційному порталі «Visit Ukraine Today» та зверніться до фахівців з отримання візи, якщо це необхідно. Будьте в курсі останніх змін та дізнайтеся, що вам потрібно знати перед поїздкою до Польщі.

Які документи потрібні?

 • Для того, щоб виїхати з України і перетнути кордони Польщі, українцям потрібно мати паспорт.
 • Для отримання польської візи українці повинні звернутися до польського посольства чи консульства в Україні. Також, українці можуть подати онлайн-заявку на отримання візи через електронну систему e-Konsulat.
 • Якщо ви плануєте займатися працевлаштуванням в Польщі, то також потрібно отримати відповідний статус, наприклад, робочу візу або карточку побуту. Для отримання такого статусу вам потрібно звернутися до польського посольства або консульства в Україні і подати необхідні документи.
 • Якщо ви їдете до Польщі в рамках туристичної поїздки, то вам не потрібно отримувати візу. Ви можете перебувати в Польщі протягом 90 днів без візи. Але обов’язково повинні мати при собі паспорт та документи, що підтверджують мету вашої поїздки (наприклад, бронювання готелів).
 • Українці, які мають постійне місце проживання в країнах ЄС (крім Польщі), можуть перетнути кордони Польщі без візи. Для цього вони повинні звернутися до польського посольства чи консульства в країні свого постійного проживання і отримати паспорт громадянина ЄС.

Терміни та обмеження

Для українців, які планують виїхати в Польщу, варто знати деякі терміни та обмеження, пов’язані з новими правилами перетину кордону.

Українським громадянам, які мають біометричні паспорти, не потрібна віза для в’їзду в Польщу. Однак, їм необхідно мати електронну декларацію на перетин кордону, яку можна отримати за допомогою спеціальної програми.

Також варто знати, що українці можуть отримати тимчасовий статус у Польщі для роботи або навчання за допомогою спеціальної візової програми. Однак, для отримання цього статусу необхідно мати всі необхідні документи та пройти спеціальну процедуру.

Для туристів, які планують відвідати Польщу, варто мати на увазі, що для перетину кордону необхідно мати дійсний закордонний паспорт. Крім того, можуть бути встановлені додаткові обмеження або вимоги для путівників.

Отже, перед виїздом в Польщу варто ознайомитися з новими правилами перетину кордону та мати всі необхідні документи в руках. Якщо у вас виникли питання або потреба у додатковій інформації, зверніться до відповідних органів або візового центру Польщі.

Підготуйтеся до своєї подорожі в Польщу правильно та заздалегідь, щоб уникнути неприємностей на границі та мати приємне та безпечне перебування у цій країні.

Особливості карантину

Для українців, які цікавляться подорожами до Польщі, варто знати, що введені нові правила перетину кордону. Зокрема, з 28 грудня 2021 року українцям, які планують візит до Польщі, потрібно вже до виїзду з України заповнити електронну декларацію на порталі «Visit Ukraine Today». Також вам знадобиться негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, що зроблено не раніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Після перетину кордону і в’їзду в Польщу українці повинні будуть перебувати на 10-денному карантині. Протягом перших 7 днів після приїзду необхідно здати ПЛР-тест на COVID-19. Тільки після негативного результату тесту карантин можна завершити. У разі, якщо у вас буде позитивний результат тесту, ви повинні будете перебувати на карантині 10 днів з дня перетину кордону. Також важливо мати при собі документ, що підтверджує здоров’я (такий як медичне свідоцтво).

Якщо ви є фахівцем, який їде до Польщі з робочою метою, то для вас діють інші правила. В такому випадку, ви повинні мати при собі паспорт, візовий бланк та заповнену електронну декларацію на порталі «Visit Ukraine Today». Також потрібно негайно пройти карантин та здати ПЛР-тест на COVID-19 в той же день, як прибули до Польщі. Після отримання негативного результату тесту, карантин можна завершити. У разі позитивного результату тесту, ви повинні буде перебувати на карантині 10 днів. Відмінністю є те, що перебування на карантині може бути скорочене до 7 днів, якщо пройти додатковий ПЛР-тест з 7-го дня.

Також, якщо ви плануєте відвідати Польщу як турист, вам потрібна допомога українського посольства або консульства в Польщі. Вони зможуть надати вам необхідну інформацію щодо правил перетину кордону та карантину.

Окрім цього, українці можуть потрапити до Польщі для офіційних ділових зустрічей або участі у конференціях. Для цього також потрібно мати паспорт, візовий бланк та заповнену електронну декларацію на порталі «Visit Ukraine Today». Додатково потрібно мати запрошення від організації, яка вас запрошує до Польщі.

Отже, перед плануванням поїздки до Польщі варто знати, що існують особливості карантину, які потрібно дотримуватися. Без дотримання правил можуть бути наслідки, такі як втрата грошей на готелі або неприємності з поверненням назад до України. Тому дізнайтеся про всі правила і вимоги до перетину кордону Польщі заздалегідь, щоб ваше подорожування було безпечним та комфортним.

Транспортні перевезення

Перш за все, для в’їзду до Польщі потрібно мати дійсний паспорт. Навіть якщо ви їдете транзитом через Польщу до іншої країни, паспорт все одно потрібний.

Для захисту себе та інших, пасажирам слід мати захисні маски та використовувати їх протягом всього транспортного шляху.

Декларації щодо здоров’я та місця перебування також можуть бути затребувані при перетині кордону.

Українці, які мають дійсні польські візи або статус особи, яка просить охорони, можуть в’їжджати до Польщі без жодних обмежень.

Для того щоб в’їхати до Польщі, українцям потрібно отримати електронну декларацію на порталі visitukrainetoday. Документи, які необхідно мати для цього, можна знайти на цьому сайті.

Також важливо знати, що українські туристи, які вже перебувають в Польщі, повинні повернутися до України до закінчення їхнього терміну перебування у Польщі.

Нові правила перетину кордону Польщі: що варто знати

Якщо у вас виникли питання щодо транспортних перевезень, ви можете звернутися за додатковою інформацією до фахівця по даній програмі.

Загалом, для перетину кордону з Польщі в Україну, українцям потрібно мати дійсний заграничний паспорт, електронну декларацію та документи, що підтверджують мету подорожі. Після повернення в Україну, також слід зареєструвати своє прибуття на державному порталі visitukrainetoday.

Інші важливі відомості

 • Для всіх українців, які планують перетнути кордон України і Польщі, необхідні наступні документи: паспорт, декларація про здоров’я та інформаційний портал «Дія».
 • Для отримання електронної декларації про здоров’я, яка є обов’язковою для всіх, хто планує поїхати до Польщі, українці повинні зареєструватися на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.
 • Для отримання інформаційного порталу «Дія» українці повинні мати електронний паспорт та зареєструватися на офіційному сайті.
 • Українці, які втратили свій паспорт або його скрадено, повинні звернутися в консульський відділ Польщі в Україні або в посольство Польщі для оформлення нового паспорта перед перетином кордону.
 • Українські громадяни, які отримали тимчасовий статус в Польщі через програму «Спеціальна програма для фахівців», повинні мати документи, щоб повернутися до України через кордон.
 • Українці, які планують виїхати до Польщі для отримання нового паспорта, повинні знати, що для перетину кордону України їм необхідно мати документ, що підтверджує мету подорожі.
 • Українці, які планують подорожувати в Польщу як туристи, повинні знати, що для перетину кордону їм потрібно мати готельну бронювання або підтвердження про забронювання проживання.
 • Українці, які планують перетнути кордон України і Польщі, повинні знати, що всі необхідні документи для перетину кордону повинні бути правильно оформлені та актуальні.

Вопрос-ответ:

Які нові правила перетину кордону Польщі?

З 1 липня 2021 року вступили в силу нові правила перетину кордону Польщі. Зокрема, для в’їзду в країну потрібно мати діючу візу або розпорядження на в’їзд. Також необхідно мати негативний результат тесту на COVID-19, зробленого не пізніше ніж за 48 годин до в’їзду.

Чи потрібна віза для в’їзду в Польщу?

Так, для в’їзду в Польщу потрібна діюча віза або розпорядження на в’їзд. Ця вимога вступила в силу з 1 липня 2021 року. Для отримання візи потрібно звернутися до консульського відділу Польщі та подати необхідні документи.

Як довго дійсний негативний тест на COVID-19 для в’їзду в Польщу?

Для в’їзду в Польщу потрібно мати негативний результат тесту на COVID-19, зробленого не пізніше ніж за 48 годин до в’їзду. Ця вимога діє з 1 липня 2021 року. Тест повинен бути зроблений в акредитованому лабораторному центрі і мати всі необхідні підписи та печатки.

Як отримати розпорядження на в’їзд в Польщу?

Для отримання розпорядження на в’їзд в Польщу потрібно звернутися до консульського відділу Польщі та подати необхідні документи. Розпорядження може бути видано на підставі працевлаштування, ділової поїздки, навчання або інших законних цілей. Детальну інформацію можна дізнатися на офіційному веб-сайті консульського відділу.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...