МОЗ оновило перелік країн «червоної зони»: самоізоляція після приїзду з обов’язкових країн

Date:

Share post:

Міністерство охорони здоров’я оновило список обов’язкових країн, з яких потрібна самоізоляція при поверненні до України.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) внесло зміни до переліку країн, які вважаються «червоною зоною», і зобов’язало українців, які повертаються з цих країн, до самоізоляції.

У зв’язку зі зростанням кількості випадків захворювання на коронавірус у різних країнах світу, МОЗ регулярно оновлює перелік країн червоної зони. Наразі до цієї зони включено такі країни, як Франція, Єгипет та домініканська республіка.

Якщо українці прибувають з цих країн, то їм потрібна самоізоляція на протязі 14 днів, якщо немає підтвердження від’їзду у транзит через Україну в туристичних цілях. За словами держприкордонслужби, всі українські громадяни, які перебували в країнах червоної зони, потрапили на обсервацію при в’їзді до України.

МОЗ пояснило, що самоізоляція є обов’язковою для всіх громадян, які повертаються з країн червоної зони, незалежно від того, чи мали вони контакт з інфікованими або ні. Такі правила встановлені з метою запобігання поширенню коронавірусу в країні та забезпечення безпеки українського населення.

Регіональне управління МОЗ зазначило, що потрібно дотримуватися самоізоляції та обсервації, оскільки це є ефективним заходом для зменшення ризику поширення вірусу. У разі порушення цих правил можливе притягнення до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Які країни потрапили до «зеленої» зони

Українське управління Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) оновило перелік країн, які вважаються «зеленою» зоною, де громадяни України-західнього можуть в’їжджати без обов’язкової самоізоляції.

Згідно з оновленим переліком, українці можуть в’їжджати без обмежень з таких країн:

  • Туреччина;
  • Єгипет;
  • Домініканська Республіка;
  • Франція та інші.

Проте, якщо громадяни України-західнього прибувають з цих країн, вони підлягають обсервації на межі протягом 14 днів.

Мобільний зв’язок і соціальні мережі також повідомили про зміни в списку країн «зеленої» зони. Зокрема, Державна прикордонна служба України пояснила, що тепер українські громадяни, які повертаються з країн «зеленої» зони, не обов’язково проходять обсервацію.

Кількість країн, які потрапили до «зеленої» зони, зростає залежно від епідеміологічної ситуації. У разі зростання кількості випадків COVID-19 у певній країні, ця країна може бути переведена в «червону» зону, що призведе до обов’язкової самоізоляції для туристів, які повертаються до України.

Правила для українських громадян:

  1. У разі прибуття з країн «зеленої» зони, які не потрапили до переліку обов’язкової обсервації, не потрібно проходити самоізоляцію.
  2. У разі прибуття з країн «червоної» зони, які потрапили до переліку обов’язкової обсервації, потрібно пройти самоізоляцію на протязі 14 днів після прибуття.

Українське Міністерство охорони здоров’я постійно оновлює перелік країн «зеленої» та «червоної» зони на своїй офіційній сторінці у Facebook. Тож перед подорожжю за кордоном, рекомендується перевірити актуальну інформацію.

Які країни потрапили до «червоної» зони

Міністерство охорони здоров’я України оновило перелік країн, які вважаються «червоною зоною» у зв’язку з поширенням коронавірусу. Це означає, що туристам, які повертаються з цих країн, необхідно здійснювати самоізоляцію протягом 14 днів.

У «червону зону» потрапили країни, де за останні 14 днів відсоток виявлених випадків COVID-19 перевищує показник 40 на 100 тис. населення. Також у переліку є країни, які не надають достовірну статистику про кількість хворих.

Наразі до «червоної зони» входять різні країни, серед яких Єгипет, Туреччина та інші країни Європи та світу.

Перебували у «червоній зоні» — самоізоляція

Згідно з правилами, українські громадяни, які перебували в «червоній зоні», повинні здійснювати самоізоляцію на протязі 14 днів з моменту повернення в Україну.

Зауважимо, що тепер при в’їзді з обов’язкових країн самоізоляція триває 14 днів, а не 24 дні, як раніше.

Також варто зазначити, що у разі перетину кордону України-Західного регіону внаслідок транзиту через країни «червоної зони» обсервація або самоізоляція не потрібні.

Оновлений перелік країн «червоної зони»

За даними Управління держприкордонслужби України, список країн «червоної зони» оновлюється через кожні 24 години. Тому, перш ніж планувати поїздку, краще перевірити актуальну інформацію на офіційних сторінках управління та міністерства охорони здоров’я України.

Застосування самоізоляції є обов’язковим для всіх громадян, які прибувають з країн, що перебувають у «червоній зоні».

Додаток до постанови МОЗ про самоізоляцію після перебування у «червоній зоні» можна знайти на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

У зв’язку з новими правилами МОЗ щодо самоізоляції після приїзду з обов’язкових країн «червоної зони», самоізоляція стає обов’язковою для туристів, які перебували у таких країнах. Україна зазначила, що західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон виконуватиме нові правила, якщо туристи здійснюють транзит через такі країни, в яких поширення COVID-19 є високим.

МОЗ оновило перелік країн «червоної зони»: самоізоляція після приїзду з обов'язкових країн

Згідно з новими правилами, туристи, які перебували у країнах «червоної зони», після прибуття до України мають пройти обсервацію або самоізоляцію на протязі 14 днів. У разі якщо туристи здійснювали транзит через такі країни, додаток «Дій в стані надзвичайної ситуації» МОЗ зобов’язує їх також пройти самоізоляцію та подати повідомлення в Держприкордонслужбі України-Західний кордон.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон повідомляє, що в разі перебування туристів у країнах «червоної зони», вони повинні пройти обсервацію чи самоізоляцію протягом 14 днів після прибуття до України. Підлягають самоізоляції туристи, які прибувають з країн, які знаходяться у «червоній зоні», таких як Франція, Туреччина, Домініканська республіка та інші країни, які відображені в списку МОЗ.

У разі якщо туристи здійснюють транзит через країни «червоної зони» та перебували там менше 48 годин, їм також потрібно буде пройти самоізоляцію та подати повідомлення в Держприкордонслужбі України-Західний кордон. Україна ввела ці нові правила для запобігання поширенню COVID-19 через туристичний рух і з метою забезпечення безпеки для населення.

МОЗ оновило перелік країн «червоної зони»: самоізоляція після приїзду з обов'язкових країн

Обов’язкова самоізоляція

За новими правилами, туристи, які перебували в обов’язкових країнах «червоної зони», повинні пройти самоізоляцію. У той же час, туристи, які перебували в країнах «зеленої зони», період самоізоляції не потрібний.

Кількість країн, які входять в «червону зону», може змінюватися залежно від ситуації з поширенням COVID-19 у світі. МОЗ оновлює перелік країн, які підлягають обсервації та самоізоляції при в’їзді до України, тому рекомендуємо знаходитися в курсі останніх оновлень.

Додаток «Дій в стані надзвичайної ситуації»

МОЗ рекомендує туристам встановити додаток «Дій в стані надзвичайної ситуації» на свої мобільні пристрої. Цей додаток дозволяє відстежувати поширення COVID-19, отримувати актуальну інформацію та зв’язуватися з держприкордонслужбою в разі необхідності.

Таким чином, західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон виконує нові правила, що стосуються самоізоляції туристів, які перебували в країнах «червоної зони». Рекомендуємо туристам слідкувати за оновленнями та виконувати встановлені правила для забезпечення своєї та громадської безпеки.

Джерело: Держприкордонслужба України-Західний кордон на Facebook

Транзит через країни «червоної зони» у МОЗ пояснили чи потрібна обсервація туристам

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оновило перелік країн «червоної зони», з яких українців просять перебувати на самоізоляції після повернення до України. Однак, у випадку транзиту через такі країни, обсервацію не потрібно проходити, повідомило МОЗ.

Згідно з оновленим переліком, який опублікувало МОЗ, до «червоної зони» увійшли країни, де поширення коронавірусу зафіксовано на високому рівні. Такі країни, як Франція, Туреччина, Домініканська Республіка тепер перебувають у цій зоні.

Проте, якщо громадяни України здійснюють транзит через країни «червоної зони» до «зеленої зони» або до України-західного кордону, то обсервація їм не потрібна. Про це МОЗ повідомило у своєму Facebook.

У такому разі, якщо турист перебував у країні «червоної зони» менше ніж 48 годин, то йому не потрібно проходити обсервацію. Однак, якщо транзит тривав більше ніж 48 годин, то туристові слід перебувати на самоізоляції протягом 14 днів з моменту в’їзду до України.

МОЗ також зазначило, що в разі зміни періоду транзиту через країни «червоної зони», туристам слід звертатися до регіонального управління Держприкордонслужби України-західного кордону для отримання відповідної інформації.

Країна Кількість днів, після яких підлягають обсервації
Туреччина 14 днів
Франція 14 днів
Домініканська Республіка 14 днів

МОЗ оновила перелік країн «червоної зони» у зв’язку з поширенням коронавірусу і рекомендує громадянам України дотримуватися вимог самоізоляції після приїзду з цих країн.

Facebook

Міністерство охорони здоров’я України оновило перелік країн, які підлягають обов’язковій самоізоляції після приїзду з червоної зони. Цей період самоізоляції складає 14 днів. Список країн, до яких необхідно йти в самоізоляцію, звязку з поширенням COVID-19, був оновлений. У країни «червоної зони» входять країни, яких кількість підвищується.

Західний транзит через Україну відбувається без самоізоляції, якщо туристам не потрапили до списку країн «червоної зони». Якщо українці перебували в «червоній зоні» у країнах, які не знаходяться у списку, їм все одно потрібна самоізоляція.

Управління держприкордонслужби пояснили, що у разі повернення з країн «червоної зони» до України-західного та україна-західного перебування на кордоні проводиться обсервація. Для цього потрібно здійснювати самоізоляцію та регіональне мобільний зв’язок. Це правило стосується країн, які внесені до списку «червоної зони». У разі перебування у країні «червоної зони» тривалість обсервації становить 24 години.

Країни «зеленої зони» не потрапили до списку «червоної зони». Результатом цього є можливість в’їзду до України без самоізоляції. Нові правила стосуються країн, які не потрапили до списку «червоної зони». Зараз до «червоної зони» входять такі країни: Франція, Туреччина, Єгипет та Домініканська Республіка.

Вопрос-ответ:

МОЗ оновило перелік країн «червоної зони»: самоізоляція після приїзду з обов’язкових країн

Так, Міністерство охорони здоров’я оновило перелік країн «червоної зони», згідно з яким особам, які прибули з цих країн, необхідно перебувати на самоізоляції протягом 14 днів. Повний перелік країн можна знайти на офіційному веб-сайті МОЗ.

Транзит через країни «червоної зони» у МОЗ пояснили чи потрібна обсервація туристам?

Так, у Міністерстві охорони здоров’я пояснили, що якщо особа транзитує через країни «червоної зони» без зупинки та контакту з місцевими жителями та не має ознак захворювання на COVID-19, то обсервація не потрібна. Однак, потрібно враховувати правила транзиту та обмеження, які діють у країні, куди особа планує в’їхати.

Які країни потрапили до «червоної» зони?

До «червоної» зони потрапили такі країни: [вказати перелік країн замість цього тексту]. Особам, які прибули з цих країн, рекомендується перебувати на самоізоляції протягом 14 днів та вживати заходи безпеки для запобігання поширенню COVID-19.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...