Медичне страхування іноземних громадян на території України

Оновлення:

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 12 червня 2020 року внесли в список обов'язкових документів, що вимагають при перетині державного кордону, поліс медичного страхування з покриттям COVID-19. Даний поліс повинен покривати витрати на перебування в карантині і, в разі необхідності, на лікування від коронавіруса. Згідно постанови №480, поліс мед. страховки з покриттям COVID-19 повинен бути у іноземних туристів, які в'їжджають у справах і в гості. Виняток становлять іноземці, які приїжджають в Україну, але мають громадянство нашої країни.

Наша компанія, керуючись Постановою Кабміну №588 від 25 червня 2020 го року, може надати поліс даного типу і оформити його для Вас в електронному вигляді. Вартість страхового поліса за програмою коронавірус (Covid-19) - 540 грн, термін 365/90 днів. Перед перетином кордону поліс необхідно роздрукувати.

Звертайтеся по вайберу +380683369781 або на пошту office@ekspo.com.ua

Система страхування універсальний спосіб забезпечити максимальну безпеку мандрівникам, особливо якщо це стосується іноземців. Держава завжди гарантує медичне обслуговування всім своїм громадянам, а ось іноземці зобов'язані скористатися страховими послугами. Страхування для іноземців в Україні діє досить давно, всі мандрівники, іноземні студенти, туристи і бізнесмени перед перетином кордону з Україною повинні придбати страховий поліс.

Якщо іноземний громадянин планує вчитися, працювати, тривалий час проживати в Україні, то міжнародне та українське законодавство зобов'язує його придбати довгострокову страховку для іноземних громадян в Україні.
Страховка для іноземців гарантує надання необхідної, високоякісної медичної допомоги в разі такої потреби.

Компанії передбачають два види страхування для іноземців:

 • 365/365 – страховка на рік;
 • 365/180 – страховка діє протягом півроку;

Перший тип страховки рекомендується всім іноземцям, що проживають на території України більше півроку. Страховка для іноземців необхідна умова для працевлаштування та проходження практики, що стосується студентів.

Чому страховка настільки важлива?

В першу чергу це обов'язковий документ, що вимагається для легального перебування в Україні. Крім того, це гарантія Вашого здоров'я на випадок надзвичайних подій. Саме за кошти страхової компанії буде проводитись екстрена допомога, госпіталізація, лікування, збереження життя і евакуація на батьківщину іноземного громадянина. Страховка для іноземців однаково вигідна як державі, яка відповідає за безпеку гостей, так і самим мандрівникам.
Оплачуючи 550 грн. за річну страховку Ви отримуєте страхові гарантії на суму до 50 тис. грн.
При оформленні страховки для іноземців ніяких особливих документів не треба, достатньо копії діючого закордонного паспорта, необхідно вказати мету і термін оформлення страховки.
Страхова компанія ЕКСПО гарантує оперативне і надійне страхове оформлення, індивідуальний підхід до кожного клієнта. З нами зручно працювати тому що:

 • Представник компанії безкоштовно виїде для складання договору;
 • Ґрунтуючись на аналізі страхових послуг, ми допоможемо Вам підібрати оптимальний страховий пакет;
 • Система бонусів і знижок приємно радує наших клієнтів;
 • Страхова сума 50 000 грн., а франшиза – 0.

Наш агент допоможе правильно заповнити документи, розповість всі умови та подробиці, про можливості, які надає страхування для іноземців.
Діючий страховий поліс повинен бути у іноземця постійно на протязі всього періоду проживання в Україні. Його представлення вимагається:

 • для навчання в Україні
 • в разі звернення в медичні заклади;
 • при продовженні візи;
 • для отримання ПМЖ;
 • у разі ДТП;
 • для роботи в Україні;
 • при клопотанні про дозвіл на проживання;

Якщо Ви в'їжджаєте в Україну на власному автотранспорті, то він також має бути застрахований, інакше в разі зупинки поліцією Вам випишуть штраф. Фактично відсутність страховки є порушенням закону і величезним ризиком, який тягне за собою фінансові наслідки.

Програми

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Акредитована страхова компанія "ЕКСПО", також пропонує страхові полюси для відкриття шенген та робочих віз згідно стандартів консульства в будь-яку країну світу.

Програми

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

Акредитована страхова компанія "ЕКСПО", також пропонує страхові полюси для відкриття шенген та робочих віз згідно стандартів консульства в будь-яку країну світу.

Статистика

Доставка поліса кур’єрською службою. 1-2 дня

Відкривай Європу вже Сьогодні!

Відкривай Європу вже Сьогодні!
Зворотній зв'язок

Заповніть форму
для замовлення

  Ваше ім'я та прізвище (обов'язково)
  Контактний номер (обов'язково)
  Ваш e-mail
  Виберіть пакет послуг

  Наш партнер