Хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24.08.2024 року?

Date:

Share post:

Хто буде позбавлений можливості продовжити перебування в Польщі після 24.08.2024 року?

Про легальні нові умови перебування в Польщі для громадян України з’явилася більше року тому. Зокрема, візовий легальний іспит став обов’язковим для тих, хто бажає жити та працювати у Польщі. Змінено також термін, до якого українців просили залишити країну. Це сталося після того, як правила перебування у Польщі в 2023 році були змінені. Тепер громадяни України, які перебувають у Польщі, повинні складати візовий легальний іспит до 24 серпня 2024 року, щоб мати можливість отримати продовження свого перебування.

Однак, не всі громадяни України зможуть отримати продовження перебування в Польщі після 24.08.2024 року. Є декілька груп осіб, які не матимуть права на легалізацію свого перебування. По-перше, це біженці, які прибули до країни після 24 серпня 2023 року. Для них термін перебування в Польщі не буде продовжений, і вони повинні будуть покинути країну.

Хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24.08.2024 року?

Крім того, існує ще одна категорія осіб, які не зможуть отримати продовження перебування у Польщі після 24.08.2024 року — це громадяни України, які перебувають у Польщі на військовій службі. Згідно з новими правилами, вони також повинні будуть покинути країну після закінчення терміну служби.

Читайте також

Якщо ви хочете залишитися жити в Польщі після 24 серпня 2024 року, обов’язково ознайомтеся з новими правилами.

Посмотрите, як можна оформити легалізацію для перебування в країні, якої ви не є громадянином.

У разі потреби зверніться до спеціальної програми допомоги для біженців з України, які виїхали з рідної країни через війну.

Якщо у вас вже є легальний статус в Польщі, можете спробувати продовжити його термін.

Не забувайте про правила візового режиму та необхідність складання спеціального іспиту, якщо ви хочете отримати статус фахівця.

Подивіться, що змінено в нових умовах легалізації після 24 серпня 2024 року та як вони стосуються громадян України.

Якщо ви є учнем або студентом, зверніть увагу на те, які права та можливості вам надає перебування в Польщі.

Не забувайте, що для дорослих громадян України, які приїхали до Польщі після 24 серпня 2023 року, діятимуть нові умови легалізації.

Дізнайтесь більше про термін, до якого ви зможете залишитися легальними у Польщі.

У разі потреби зверніться до спеціальної програми допомоги для біженців з України, які перебувають в Польщі.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про те, хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24 серпня 2024 року, обов’язково прочитайте про нові правила та умови.

Не забувайте, що дата 24 серпня 2024 року означає, що після цього терміну потрібно мати легальний статус для перебування в Польщі.

Залишайтеся в курсі нових правил та умов для легального перебування в Польщі після 24 серпня 2024 року.

Обов’язково ознайомтеся з правами та можливостями, які матимуть громадяни України в Польщі після 24 серпня 2024 року.

Термін легального перебування українців у Польщі закон про допомогу біженцям змінено

Закон про допомогу біженцям у Польщі було змінено, що має прямий вплив на термін легального перебування українців у країні. З 24 серпня 2024 року, нові правила стосуються українських громадян, які перебувають у Польщі за візовим режимом.

Зміни в законі передбачають, що термін легального перебування українських громадян в Польщі може бути скорочений до 2 років, якщо вони не отримають легалізацію свого статусу. Ця зміна стосується дорослих громадян України, які приїхали до Польщі після 2023 року.

Якщо українським громадянам не вдасться оформити легальний статус протягом цього терміну, вони повинні будуть залишити Польщу до 24 серпня 2024 року. В іншому випадку, їх перебування в країні буде незаконним.

Однак, є також винятки. Фахівці, які перебувають в Польщі за робочою візою, можуть продовжити свій термін перебування у країні відповідно до візових правил. Також, учні, які навчаються в польських школах, матимуть можливість закінчити свою освіту без обов’язкового залишення країни.

Нові правила щодо легалізації перебування українців у Польщі після 24 серпня 2024 року з’явилися у зв’язку зі змінами в законодавстві країни, а саме, законом про допомогу біженцям. Ці зміни мають на меті упорядкувати та регулювати процес перебування українських громадян в Польщі та забезпечити дотримання візових правил.

Хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24.08.2024 року?

Основні зміни, які вносяться в закон про допомогу біженцям

 • Термін легального перебування українців в Польщі складатиме до 2 років для дорослих громадян, які прибули після 2023 року.
 • Українським громадянам необхідно буде оформити легальний статус протягом цього терміну, інакше вони повинні будуть залишити країну до 24 серпня 2024 року.
 • Фахівці, які перебувають у Польщі за робочою візою, можуть продовжити свій термін перебування в країні відповідно до візових правил.
 • Учні, які навчаються в польських школах, матимуть можливість закінчити свою освіту без обов’язкового залишення країни.

Таким чином, для українських громадян, які перебувають в Польщі за візовим режимом, змінено правила легального перебування. Хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24 серпня 2024 року, має обов’язково повернутися до України.

Якщо Ви заїхали в Польщу до війни

З 24.08.2024 року, умови перебування в Польщі для українців змінюються. Візовий термін для громадян України, які прибули до Польщі до початку війни, буде складати 5 років. Тобто, якщо Ви заїхали до Польщі до 24 серпня 2023 року, то матимете можливість легалізувати своє перебування в країні більше, ніж на 5 років.

Для оформлення легального перебування в Польщі після терміну 5 років, Вам необхідно буде скласти іспит з правил проживання в Польщі та оформити документи відповідно до законодавства країни. При наявності дітей або дорослих учнів, які проживають з Вами в Польщі, термін перебування може бути продовжений.

Умова для отримання легальної допомоги від Польщі

Для того, щоб отримувати легальну допомогу від Польщі після 24 серпня 2024 року, Ви повинні мати оформлене легальне перебування в країні. Що це означає? Ваше перебування в Польщі повинно бути згідно з візовим режимом та умовами, встановленими для громадян України.

Якщо Ви прибули до Польщі до початку війни, Ви зможете оформити легальне перебування в країні, якщо виконаєте вимоги та правила, встановлені для громадян України. Зокрема, Вам слід скласти іспит з правил проживання в Польщі та оформити необхідні документи, що підтверджують Ваше законне перебування в Польщі.

Хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24.08.2024 року?

Особи, які прибули до Польщі після початку війни, а також ті, хто не зможе оформити легальне перебування в Польщі до 24 серпня 2023 року, не отримають можливості залишитися в країні після 24.08.2024 року.

Усі громадяни України, які прибули до Польщі до початку війни, повинні уважно ознайомитися з новими правилами та умовами перебування в Польщі після 24 серпня 2024 року. Якщо Ви вже перебуваєте в Польщі, необхідно вчасно оформити легалізацію Вашого перебування та дотримуватися вимог закону.

Дати Умови
До 24.08.2023 року Оформити легальне перебування в Польщі на термін більше, ніж 5 років
Після 24.08.2023 року Скласти іспит з правил проживання в Польщі та оформити необхідні документи для продовження перебування
Після 24.08.2024 року Оформлення легального перебування обов’язково для отримання допомоги та залишення в Польщі

Читайте більше про умови перебування в Польщі та легалізацію перебування для українців, які заїхали до країни до початку війни. Нові правила та терміни перебування в Польщі вже з’явилися – дізнайтеся більше про процедуру легалізації.

Хто зможе жити в Польщі більше року а кого попросять залишити країну вже цього літа

Згідно з оновленим законодавством, стосовно перебування в Польщі після 24 серпня 2024 року, деякі умови змінено. Це стосується громадян України, які заїхали до Польщі до певної дати та відповідають певним вимогам.

Хто зможе залишитися в Польщі більше року?

Зокрема, громадяни України, які вже перебувають в Польщі, зможуть продовжити своє перебування до 24 серпня 2024 року. Це стосується, зокрема:

Категорія громадян Умови
Легальні працівники Оформити візовий статус та продовжувати працювати в Польщі
Студенти Продовжувати навчання в університетах та вищих навчальних закладах
Сім’ї польських громадян Залишитися в Польщі разом з родиною

Також, для громадян України, які мають польське громадянство або є постійними резидентами Польщі, дата 24 серпня 2024 року не має значення.

Хто повинні залишити Польщу вже цього літа?

Змінено закон щодо перебування в Польщі для певних категорій громадян України. Зокрема, громадяни України, які перебувають в Польщі як біженці, повинні залишити країну до 24 серпня 2023 року.

Також, умови перебування в Польщі продовжено до 24 серпня 2023 року для громадян України, які отримали тимчасовий статус біженця у зв’язку з війною на сході України або які отримали статус допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Якщо умови перебування в Польщі не виконуються, то особу можуть попросити залишити країну ще до дати 24 серпня 2024 року.

Зверніть увагу, що дані зміни стосуються громадян України, тому громадяни інших країн повинні розглядати свою ситуацію окремо.

Якщо ви зацікавлені у подовженні перебування в Польщі, рекомендуємо ознайомитися з офіційними джерелами та звернутися до компетентних органів.

З’явилася дата до якої біженцям з України продовжать легалізацію в Польщі після 24 серпня 2023

Українським біженцям, які перебувають у Польщі через війни та конфлікти в їхній країні, з’явилася нова дата до якої вони зможуть продовжувати легалізацію свого перебування в Польщі після 24 серпня 2023 року. Термін легалізації був змінено із попередньої дати до цієї нової.

За новим законом, громадяни України, які знаходяться у Польщі понад 5 років, зможуть оформити легальний статус мешканця Польщі, а також отримати допомогу із програми «mieszkania». Для отримання легального статусу, дорослі біженці повинні пройти візовий іспит та доказати свою спроможність працювати та жити в Польщі.

Хто не зможе оформити легальний статус до 24 серпня 2023 року, повинні будуть залишити Польщу згідно з новими правилами. Тим, хто прибув після цієї дати, необхідно буде оформити візу або отримати дозвіл на працю в Польщі. Українці, які заїхали до Польщі більше 5 років тому, зможуть продовжувати перебувати в країні за умови, що вони зможуть довести свою необхідність та спроможність жити і працювати в Польщі.

Для учнів з України, які навчаються в польських школах, буде обов’язковим залишитися в Польщі після закінчення навчального року 2023/2024. Вони зможуть продовжувати своє навчання в Польщі і отримувати допомогу від держави.

Основні умови для отримання легального статусу:

 • Перебувати в Польщі понад 5 років;
 • Пройти візовий іспит;
 • Довести спроможність працювати і жити в Польщі;
 • Отримати допомогу із програми «mieszkania».

Хто не отримає продовження легалізації:

 • Ті, хто прибув після 24 серпня 2023 року;
 • Ті, хто не зможе пройти візовий іспит;
 • Ті, хто не зможе довести свою спроможність працювати і жити в Польщі;
 • Ті, хто не отримав допомогу із програми «mieszkania».

Таким чином, дата до якої біженцям з України продовжать легалізацію в Польщі після 24 серпня 2023 року є обов’язковою для дотримання. Ті, хто не відповідає умовам, повинні будуть залишити країну відповідно до закону.

Якщо ви є громадянином України та перебуваєте в Польщі, читайте уважно нові правила та умови легалізації, щоб ви могли правильно оформити своє перебування в Польщі після 24 серпня 2023 року.

Вопрос-ответ:

Хто не отримає продовження перебування в Польщі після 24.08.2024 року?

Після 24.08.2024 року право на продовження перебування в Польщі можуть не отримати ті біженці з України, які не зможуть довести своє походження або будуть виявлені у злочинних діях.

З’явилася дата до якої біженцям з України продовжать легалізацію в Польщі після 24 серпня 2023?

Після 24 серпня 2023 року біженцям з України продовжать легалізацію перебування в Польщі до 24 серпня 2024 року.

Хто зможе жити в Польщі більше року а кого попросять залишити країну вже цього літа?

Українці, які мають статус біженця або дозвіл на тимчасове перебування в Польщі, зможуть жити в країні більше року. Але тим, хто не має статусу біженця і не отримав дозволу на тимчасове перебування, можуть попросити залишити Польщу навіть цього літа.

Термін легального перебування українців у Польщі закон про допомогу біженцям змінено?

Так, термін легального перебування українців у Польщі було змінено законом про допомогу біженцям. Тепер біженці з України можуть отримати легалізацію перебування в Польщі до 24 серпня 2024 року.

spot_img

Related articles

Як працює медична страховка

Как работает медицинская страховка: подробное руководство Медичне страхування є обов'язковим для багатьох українців, які подорожують за кордон. Це важлива...

Як перевірити поліс ОСЦПВ — за номером автомобіля або поліса

Как проверить полис ОСАГО - по номеру автомобиля или полису Страхование автогражданской ответственности (ОСЦПВ) - это важное действие для...

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПОЛІСА АВТОЦИВІЛКА

Как проверить действие полиса автогражданки: советы и рекомендации Автоцивілка (ОСЦПВ) - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів....

Що таке франшиза у страхуванні

Что представляет собой франшиза в сфере страхования Франшиза - це безумовна і добровільне угода між страховиком і страхувальником, в...